__________________


Zachmurzenie niskie

Pogoda

Wiosna wróciła! Słońce wygląda zza chmur i roztapia pozostałości po śniegu, który niedługo będzie tylko ulotnym wspomnieniem. Rośliny na nowo zaczęły kwitnąć, wliczając w to drzewa i krzewy owocowe, co z pewnością ucieszy wielu roślinożerców. Chłodne poranki oraz noce zastąpione zostały ciepłymi, sprzyjając schadzkom w plenerze. Ptaki ćwierkają, że smokom wyjątkowo udzielił się nastrój, bowiem pomimo konfliktu z ludźmi znajdują czas na słodkie zaloty!
____ ________________________
STADO ZIEMI
Przywódca: Pasterz Ziemi
Zastępca: Córa Róż


STADO SŁOŃCA
Przywódca: Żar Słońca
Zastępca: Gorzki Miód


STADO MGIEŁ
Przywódca: Infamia Nieumarłych
Zastępca: –
____

Obrazek

Poradnik Początkującego
Wzór Karty Postaci
Poradnik Fabularny
Poradnik Systemowy


Ogłoszenia
• Wymiana bannerami.

Fabuła
Ludzie pojawili się w Wolnych Stadach, zajmując część granic!
____________________________________________
 • Informacje: Ziemia
  .
  Smoki spod patronatu Immanora często są chaotyczne. Jednocześnie trudno je odwieść od wspólnie obranego celu, po który sięgną słowem i pazurem. Ich najważniejszymi wartościami są stado, rodzina, lojalność i prawdomówność, a dodatkowo cenią sobie poczucie humoru i pogodę ducha. Ziemnych można porównać do niezachwianych gór, na których rozwinęła się dzika przyroda – z która zresztą są silnie związani.
  .
  .
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  33 Tematy
  4787 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Światła Północy Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Słońce
  .
  Smoki o pogodnym temperamencie. Do problemów podchodzą z dystansem, wierząc, że po deszczowych chmurach w końcu zawsze pojawi się słońce. Nie wystawiają się na niepotrzebne niebezpieczeństwo, co nie oznacza jednak, że nie lubią nowych doświadczeń. Wprost przeciwnie, są ciekawe i z reguły otwarte na świat oraz jego mieszkańców. Na patrona obrali sobie Uessassa i jak on, kochają życie niezależnie od przeciwności losu.
  .
  .
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  33 Tematy
  771 Posty
  Ostatni post Rzeczny Kolec
  autor: Rzeczny Kolec Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Mgły
  .
  Lojalność i dyscyplina to dwie cnoty, które Mgły wyniosły na piedestał. Mają własne tradycje, prawa i wartości z czego są wyjątkowo dumni. W ich szeregach znajdują się różne smoki, często pochodzące z odległych zakątków świata. Są skryci, ale ściśle ze sobą złączeni, za cel obierając sobie jedność oraz wzajemne wsparcie. Patrzą z uniesionym łbem w przyszłość, wspólnie rzeźbiąc swoje miejsce wśród Wolnych Stad pod tajemniczą domeną swojego patrona, Aterala.
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  26 Tematy
  3024 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Infamia Nieumarłych Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się  •  Zarejestruj się