Szmaragdowe ustronie

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Zabójczy Umysł
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 961
Rejestracja: 11 sty 2014, 17:13
Płeć: Samica
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny

Post autor: Zabójczy Umysł »

A: S: 1| W: 3| Z: 1| I: 5| P: 1| A: 1
U: Kż: 1| M: 2| B,S,L,P,A,O,W,Skr,Śl: 3| MP,MO: 4| MA: 5
Atuty: Inteligentny; Niezdarny wojownik; Mistyk; Wybraniec bogów; Znawca terenów

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

I po raz kolejny moja powłoczka zyskała nową funkcję. Funkcję maskowania mojego oddechu tak aby Ulotna w żaden sposób nie była już w stanie mnie po nim złapać. – Brawo – rzuciłam (z lekkim sarkazmem, choć raczej rozbawionym niż czymś bardziej negatywnym) w przestrzeń – a jakże – magicznie przerobionym. Ot, takie a la Echo. Albo coś w tym stylu. – A teraz jak mnie znajdziesz?? – sposobu poruszenia się po "kole" w żaden sposób nie zmieniłam. No może nieco dłuższe przerwy miałam. A co! Ja też w końcu się mogę zmęczyć, nie?

Uzyte: wykorzystanie:
1) sluchu – kroki;
2) magii;
3) cieploty ciala;
4) wechu;
5) nacisku lap o podloze (drganie podloza);
6) systemu naprowadzającego na cel (w postaci ruchu powietrza);*
7) wpadnięcie na pomysł ataku, którego celem będzie ruch przeciwniczki po okręgu
8) magicznie wzmocniony słuch – oddech

Licznik słów: 140
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
5 gr na zwierzaka

ZwierzoKlik
Oczywistooki
Dawna postać
:)
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 668
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:46
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei (matka)*, Bezchmurne Niebo (ojc
Partner: Oddech Pustyni...?

Post autor: Oczywistooki »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 1
U: W,Śl: 1| S,MP,MA,MO,Pł,L,Skr,Kż: 2| O,A,B: 3
Atuty: Zwinny; Chytry przeciwnik; Czempion; Poświęcenie
//sory że się tak wepchnęliśmy xD

– Siostrzyczko... Tak bardzo za Tobą tęskniłem... Zazwyczaj, kiedy przez długi czas kogoś nie widzę, to oznacza, że ten smok akurat... no wiesz. Ale to nie ważne! Ważne, że i ty, i ja żyjemy i znowu się widzimy! – Wykrzyczał radośnie, próbując się trochę opanować. Gdyby mógł, to wskoczyłby jej nawet na grzbiet lecz wiedział, że jest po prostu za ciężki.
– Och, same złe rzeczy się dzieją... Słowo Prawdy, a raczej teraz Świt Życia został przywódcą, Złudzenie odszedł do Cienia nie wiem z jakiego powodu... Zbliża się wojna z Wodą... – Rzekł niechętnie, bo nie chciał, walczyć na polu bitwy przeciw swoim najbliższym. Zapewne Hipnotyzująca już o tym wiedziała. Oczywisty pomyślał teraz sobie, że z wszystkich tych rzeczy żadna nie jest pozytywna, więc po chwili się poprawił troszkę. – Ale za to rodzice trzymają się dobrze! O, i z Kaszmirowym przeżywamy wiele wspaniałych przygód! Wiedziałaś, że dostałem grotę od Głosu Zapomnienia? I jeszcze te patrole granic to fajne nawet są. Zazwyczaj nikogo nie ma na granicy, a chodząc sobie po granicy możesz zapoznać się z całością terenów! – Powiedział trochę bardziej podekscytowany i oczekiwał na odpowiedź siostrzyczki.

Licznik słów: 194
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Rysunek wykonała http://harrietmilaus.deviantart.com/
Obrazek
PH: 1


Życie było fajne...


Obrazek
Tejfe
Dawna postać
Dawna postać
Posty: 3682
Rejestracja: 28 sie 2014, 19:23
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 0

Post autor: Tejfe »

A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3
Zaśmiała się cichutko. Nawet gdyby świat ogarnął armagedon, wszystko stałoby w płomieniach, mając przy sobie swojego młodszego brata nie potrafiłaby ukryć uśmiechu. On zawsze wprowadzał ją w dobry humor. –Ja też za Tobą tęskniłam! Nawet nie wiesz jak bardzo.– powiedziała wesoło, po czym na jego następne słowa ponownie wybuchła falą śmiechu. Jednak krył się w nim pewien smutek, żal i tęsknota, którego nie sposób było nie wyczuć. –Widzę, że jedynym strasznym wydarzeniem jest wojna z Wodą. Wiesz...– zaczęła, ale w porę ugryzła się w język. Tego nie wolno jej było mówić. Zmieniła temat. –No, no. Złudzenie to niezły hipokryta. Obwieszcza mnie zdrajcą, a kiedy już traci władzę w łapach sam odchodzi od stada.– Tehanu niezbyt wiedziała jaki stosunek do dawnego przywódcy ma Oczywisty. Wiedziała jednak, że ona za nim do głębi nie przepada. –Cieszę się, że masz taki dobry stosunek z bratem. U mnie też jest w miarę dobrze. Mam córkę Rahvik, oraz podopiecznego Rudego i wspaniałego partnera, Pożeracza. Mówiłam Ci już kiedyś o nim? W każdym razie układa nam się dobrze. W nowym stadzie jestem już zaakceptowana, a no i zdobyłam rangę. Ale to już dawno temu.– zrelacjonowała. Słowem nie wspomniała o Lewitacji. Oczywisty dopiero co dowiedziałby się, że jest wujkiem, a zaraz potem do jego słuchu doszłaby tragedia, że jego siostrzenica zaginęła. Wolała to przemilczeć.

Licznik słów: 217
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu – Hipnotyzująca Łuska – Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn – Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon – Strzaskany Kolec – Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe – Wyśniony Kolec – Rozświetlający Cienie – Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! ♥
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Pisklę, jak to miało w zwyczaju (przynajmniej Kravsax) szwendało się wszędzie i zachodząc coraz dalej doszło w końcu to jakiejś ustroni. Wiatr nie wiał, słoneczko przygrzewało położył więc się na samym środku i począł tarzać w trawie.
Po porządnym tarzanku, wstał i zaczął uganiać się za wszelkiego rodzaju robactwem, by zabić nudę panują dookoła. Szybko jednak mu się to znudziło, gdyż owady były za szybkie, a on za mały. Jednakże dookoła były drzewa, a jego ulubioną czynnością było wspinanie się na nie.
Wbił więc swoje pazurki korę, podparł się łapami i podciągnął w górę. Powtarzał tę czynność bez przerwy i coraz szybciej. Gdy znalazł się na pasującej mu wysokości, przeszedł na najbliższą z gałęzi i zaczął czekać na jakąś ofiarę która będzie przechodziła pod nim, a on spuści się na nią na swoim za długim ogonie. Takk... To jest to co smoczki lubią najbardziej... Przynajmniej on.
Przygrzewające słońce, cykające świerszcze w oddali i wygodna pozycja sprawiły swoje, i Kravsax zaczął przysypiać. Jednak nadal pozostawał czujny i węszył co chwila by być przygotowanym na atak.
Jednak wiatr nie zdradzał nikogo. Na razie...


||Sory za przecinki, to moja słabość xd||

Licznik słów: 188
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Leciałem nad miejscami pokoju. Dzionek zbliżał się do południa, a mnie zmęczyły sie skrzydła. Gdy doleciałem nad Szmaragdowe ustronie to ujrzałem piekę leżące i gotujące sie do skoku z gałęzi. Podleciałem do pisklaka najciszej jak potrafiłem. Gdy cichutko wylądowałem nad nim to wyciągnąłem łepek w mej masce z czaszki smoka i ryknąłem "BUU" na całe gardło i patrzylem na reakcję cieniaka.

Licznik słów: 61
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Słoneczko grzeje...
Nagle ciszę przerywa nagły wrzask:
-BUU! – Pojawia się znikąd a nieprzygotowane na taką ewentualność pisklę podskakuje z miejsca na metr w górę, jednak zamiast wylądować na gałęzi... spada na sam dół obijając się po drodze.
Gdy dociera (khym, uderza) na ziemię, panicznie próbuje rozłożyć skrzydełka, przynajmniej nie na próżno; trochę zwalnia, aczkolwiek niewiele to daje. Wystawia łapki, ale i tak boli.
Tumany kurzu uniosły się po jego upadku, a pobliskie krzaki dziwnie musiały być tuż pod nim. Jest cały po kłuty od gałązek i kolców na nich usadowionych. Do tego jego ogon, oczywiście zaplątał się w innych zaroślach. A ilekroć próbował wstać, przeklęte kolce wbijały się w jeszcze przeróżniejsze miejsca. Jedyne co mu pozostało to wzywanie pomocy;
-Pissk!

Licznik słów: 121
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Może lekko przesadziłem. Nie, było chyba ideolo. Podleciałem do malucha i wyciągnąłem go z tych chaszczy. Otrzepałem ogonem go z liści i kurzu.
Nazywam się Shi... Khm Tygrysi Kolec. – kiedy ja sie przyzwyczaję do tego imienia – A ty maluchu. Mocno cię przestraszyłem? – żal mi go, no może tak trochę. Na pocieszenie przytuliłem go mocno

Licznik słów: 57
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Kravsax widząc winowajcę swoich męk nie robił nic do jego uwolnienia. Gdy został otrzepany, i miał zamiar trzymać się od niego z daleka, ten spytał go o imię i nim zdążył zastanowić się czy wiać, został przyciągnięty i wtulony w przybysza. Wtedy pozbył się resztek wątpliwości i odparł:
-Jeśtem Kravsax.

Licznik słów: 50
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Kravsax imię ładne chodź nie tak ładne jak moje.
Co tu robisz maluchu? Wiesz, że to jest niebezpieczne samemu tak sie wałęsać. Mogło ci się coś stać, a rodzice się pewnie o ciebie martwią. – zacząłem prawic mu tureckie kazanie z machaniem łapką przed nosem. Ułożyłem się wygodnie i popatrzyłem na cieniatego – No czekam

Licznik słów: 55
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
-Nii mam rodziciów. Jeśtem siii.. Siee... Śirotą. – Począł piszczeć, a także złapać łape swoimi małym szponkami. Niestety nie udało sie; łapka była za szybka.

Licznik słów: 25
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Cień, pisklak i do tego sierota. Jak miło
Co chcesz robić? – zapytałem się go z grzeczni a ogonem zacząłem go łaskotać po brzuszku.

Licznik słów: 24
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
-Chczę jeść, jeśtem głodny. – Dziabnął ogon swoimi ząbkami, z chęcią, pożarcia go, co potwierdzało jego głód.

Licznik słów: 17
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
No nie to już jest szczyt chamstwa. Gryźć mój kochany ogon. Szybko wyrwałem mu go z pyska i lekko go nim uderzyłem w łepek
Niewolno gryźć. – przywołałem papu z jaskini i mu je dałem – Prosze, tylko sie nie zadław malcu, bo nie będę cię reanimować

/plz pisz dłuższe odpisy bo możesz dostać osta od admi

Licznik słów: 57
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Smoczek prawie nie zwrócił uwagi na rzuconą uwagę, a wręcz przeciwie na rzucone jedzenie. Rzucił się łapczywie na jedzenie, a po kilku sekundach została w tym miejscu mokra plama. Zaczął węszyć dookoła w poszukiwaniu jakiś ostatków żarełka, a że takowych nie ujrzał zwinął się w kłębek i począł przypatrywać się głowie smoka.
-Ćio to jeśt? To coś ź cości?

Licznik słów: 59
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Lazurytowa Łuska
Dawna postać
Wcielenie Rozpaczy
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 230
Rejestracja: 02 kwie 2015, 20:11
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 15
Rasa: Skrajny
Opiekun: Pożeracz Księżyca Hipnotyzująca Łuska
Partner: Brak

Post autor: Lazurytowa Łuska »

A: S: 2| W:3| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
U: B,Kż,Skr,Śl,W: 1 | S,L,A,O: 2
Atuty: wytrwały
Smoczyca przelatywała własnie ponad Szmaragdowym Ustroniem. Celem jej podróży była grota Ognistej Uzdrowicielki – Słodyczy Zbawienia, gdyż jej subtelna dolegliwość (Czarny Kaszel) zaczynała coraz bardziej przeszkadzać w smoczym życiu codziennym. Słysząc szelest i szmer, będący pokłosiem gadzich rozmów poniżej, zapikowała w dół. Jej skrzydła cięły powietrze a ogon świszczał złowrogo niczym uwolnione ostrze szabli. Runęła w dół, z warkotem i chrzęstem lądując pośród wysokich koron drzew. W prawdzie nie była smokiem drzewnym... Lecz wbicie szponów w wystające tu i tam gałęzie raczej wielką sztuką nie jest prawda? Szarpnęła głową strącając z oczy liście, po chwili wylądowała ciężko na ziemi przypatrując się młodemu Cieniowi i... Shiro?

Licznik słów: 105
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
I am a stranger
I am an alien... Inside a structure!
Are you really gonna love me when I'm gone?
With all my thoughts...
And all my faults...
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Kravsax spojrzał w górę i napotkał na swoim wzroku nowego smoka. Niezbyt dostojnie przyczepił się do gałęzi po czym otrząsnął się z liści.
Smoczek stanął na tylnych łapkach by lepiej się przyjrzeć przybyszowi; jednak nie zainteresował go zbytnio i zechciał powrócić do rozmowy ze swoim nowym przyjacielem. Ale nie zostawi tak obcego smoka na drzewie, spytał się więc:
-Ktio to, jeśt? – Machnął łapką pokazując przybyłego.

Licznik słów: 66
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej