Wzgórze

Miejsce, gdzie stosunki, niegdyś przyjacielskie, pełne miłości, zmieniły się diametralnie. Teraz jest to teren, gdzie bezbronny, młody smok może czuć się najmniej bezpiecznie.
Czereda Czerwi
Wojownik Ziemi
Żółta Glizda
Wojownik Ziemi
Awatar użytkownika
Posty: 392
Rejestracja: 14 wrz 2022, 17:15
Stado: Ziemi
Płeć: samiec
Księżyce: 57
Rasa: bagienny x pustynny
Opiekun: Wrzawa Wierzb oraz Zapierający Dech
Mistrz: Syn Przygody
Partner:

Wzgórze

Post autor: Czereda Czerwi »

A: S: 4| W: 3| Z: 2| M: 1| P: 3| A: 5
U: B,Pł,W,Kż,Śl,Skr,MO,MA,MP: 1| L,A,Prs: 2| O: 3
Atuty: Boski ulubieniec, Trudny cel, Tancerz, Magiczny śpiew

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

  • Na odpowiedź smoczycy parsknął rozbawiony, następnie jednak jego toważyszka zaczęła się przygotowywać do ataku: bardzo dobrze. Widocznie chciała wyskoczyć do przodu, prosto w niego. Dobrze, dobrze. Czereda spiął mięśnie i caly czas obserwując smoczycę przygotował się. W momencie gdy wyskoczyła Czerw także skoczył, ale w prawo i na dużo mniejszą odległość, jednocześnie obracając się w stronę towarzyszki i nagle, bardzo szybko prostując całe lewe skrzydło i lekko przekrzywiając ciało, żeby nadać skrzydłu jeszcze większego pędu smagnął smoczycę w wystawione do przodu łapy, wybijając ją z trajektorii skoku i utrudniajac jej lądowanie. Sam Czereda po manewrze zachwiał się, wyhamowując tylnymi lapami nabrany obrotowy pęd, który wykorzystywałby dalej do ataku w przypadku prawdziwej walki.
    -Bardzo dobrze!– powiedział z usmiechem i cofnął się o krok -Szybki atak, mało dodatkowych ruchów. Jednak od początku można było stwierdzić, co chcesz zrobić: bardzo kiwałaś ogonem. I w sumie o to chodzi bardzo często w obronie: domyślić się skąd nadejdzie atak i zareagować odpowidnio szybciej. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, często obrona może być tak samo niebezpieczna jak atak. To poprzez odpowiednie wykręcenie kończyny, uderzenie w kości lub- i tu smok wyszczerzył zębiska w usśmiechu -niefortunne przerwanie ruchu i spowodowanie jeszcze bardziej niefortunnego wypadku przeciwnika- rozwarł swoje skrzydła stając jeszcze raz w pozycji -Udało ci się zachować równowagę po ataku, bardzo dobrze, jednak próbując dobrze lądując straciłaś cenne uderzenia serca, które następnie można wykorzystać do ataku. – zakołysał ogonem z ostrym hakiem -A teraz... hmm, powiedz, gdy będziesz gotowa-
    I jeśli smoczyca dała sygnał, wojownik spiął wszystkie mięśnie i z uderzeniem skrzydeł wybił się mocno z tylnych łap, trochę jak echo tego, co zrobiła Fabia. Przednie łapy popędziły do przodu, dłonie zadarte do góry: ruch skierowany bardziej na taranowanie i przewrócenie niż szarpanie szponami. Głowa opuszczona w dół, aby chronić swoją szyję od przodu, skrzydła w trakcie skoku zostały mocno przyciśnięte do ciała. Celował prosto w pierś smoczycy.

    //wybacz za bardzo shitty i poźny odpis, trochę wypadłam z rytmu pisania Fabia

Licznik słów: 323
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"𝑾𝒊𝒔𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒅𝒔 𝒂𝒓𝒆 𝒍𝒊𝒌𝒆 𝒂𝒓𝒓𝒐𝒘𝒔 𝒇𝒍𝒖𝒏𝒈 𝒂𝒕 𝒚𝒐𝒖𝒓 𝒇𝒐𝒓𝒆𝒉𝒆𝒂𝒅. 𝑾𝒉𝒂𝒕 𝒅𝒐 𝒚𝒐𝒖 𝒅𝒐? 𝑾𝒉𝒚, 𝒚𝒐𝒖 𝒅𝒖𝒄𝒌 𝒐𝒇 𝒄𝒐𝒖𝒓𝒔𝒆."

~ 𝑩𝒐𝒔𝒌𝒊 𝑼𝒍𝒖𝒃𝒊𝒆𝒏𝒊𝒆𝒄 ~
darmowe błogosławieństwo na zwiad (10.08)

~ 𝑻𝒓𝒖𝒅𝒏𝒚 𝑪𝒆𝒍 ~
+1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki
atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej

~ 𝑻𝒂𝒏𝒄𝒆𝒓𝒛 ~
stałe -1 ST do rzutów na obronę fizyczną

~ 𝑴𝒂𝒈𝒊𝒄𝒛𝒏𝒚 Ś𝒑𝒊𝒆𝒘 ~
raz na pojedynek/polowanie odejmuje 3 sukcesy przeciwnika

grupa IV
Obrazek

| 𝑾𝒚𝒈𝒍𝒂𝒅 | 𝑻𝒉𝒆𝒎𝒆 |
sefsderwrefdffhjhjhsdggdPimpuś – ż. wody
S:1|W:1|Z:1|M:1|P:3|A:1
Pł, MA, MO, Skr, Śl: 1

Fabia
Samotnik
Samotnik
Awatar użytkownika
Posty: 51
Rejestracja: 09 sty 2024, 19:21
Płeć: samica
Księżyce: 25
Rasa: pólnocno – wężowy

Wzgórze

Post autor: Fabia »

A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 4| P: 1| A: 1
U: B,L,Pł,O,A,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski ulubieniec, Szczęściarz
Wykonując skok była niemal pewna, że Czereda coś tam jej zrobi. To byłoby dziwne, gdyby udało się jej wykonać cały plan. dlatego była przygotowana na to, że zaraz będzie leżała z głową w śniegu. Tak więc, kiedy smok uskoczył w bok, jak burza przez jej wyobraźnię przebiegły rozmaite obrazki przedstawiające to co mógł jej zrobić, kiedy siłą bezwładnego opadania na wcześniej wyznaczony punkt pozostała całkowicie odsłonięta na każdy z rodzai ataków. Czereda mógł tylko z satysfakcją widzieć, jak z zaskoczeniem odwraca ku niemu łeb – na moment przed zbiciem jej łap skrzydłem.
Ale jakimś cudem nie wygrzmociła brodą w zaspę. Tylko lekko zaryła szyją w miękki puch, ostatecznie nie robiąc sobie najmniejszej krzywdy.
Obróciła się ku niemu i wysłuchała z uwagą jego komentarza. Bezsprzecznie spodobał jej się każdy komplement, którym samiec połechtał jej zaniżone ego. Zamachała ogonem i kiwnęła głową na znak, że chyba wszystko zrozumiała.
– Chyba już rozumiem co masz na myśli. Trzeba wykorzystywać atuty przeciwnika przeciw niemu. To wydaje się proste, ale chyba na początku wymaga wyrobienia sobie wprawy. – Obróciła się ku niemu i rozstawiła szerzej łapy szykując się do testu. Trochę się obawiała, czy na pewno podoła temu sprawdzianowi. Najwyżej jak będzie za wolna, to Czereda przeora nią zaspy. Jak dotąd samczyk nie dawał jej powodów do wątpliwości w jego delikatność, więc dała mu sygnał poprzez kiwnięcie głową.
– Gotowa.
Zamachała mocniej ogonem z podniecenia. Była lekko zestresowana, ale i podekscytowana. Wstrzymała oddech, kiedy samiec wybił się z łap niemal powielając jej atak. Wydawało się jej, że miała zrobić to co on, więc ugięła mocniej tylne łapy i odbiła się do przodu i w prawo. Z tym, że to był bardzo krótki skok, aby być w miarę blisko samca. Jako, że ona nie miała skrzydła, którym mogłaby do smagnąć po łapach, zrobiła to swoim długim ogonkiem. W mgnieniu oka strzeliła nim po nadgarstkach przednich łap, opuszczając je znacznie za nisko, żeby mógł komfortowo na nich oprzeć ciężar przy lądowaniu.

Czereda Czerwi

Licznik słów: 326
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Obrazek
෴ ATUTY ෴
Boski ulubieniec: raz w miesiącu błogosławieństwo na misję za drobny podarek
Szczęściarz: sukces zamiast niepowodzenia raz na 2 tygodnie
Obrazek
෴ GRAFIKI ෴
Avatary: Ѭ || Full: Ѭ
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej