Gorąca zatoczka

Kiedyś nazywane Kryształowym, teraz jest Zimne. Wprawdzie smoki mogą się tu spotkać, by porozmawiać, nawiązać nieco cieplejsze stosunki z osobnikami z innych stad, ale nie jest już tak jak kiedyś.
Porywczy Kolec
Adept Ziemi
Adept Ziemi
Awatar użytkownika
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2023, 23:20
Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 14
Rasa: Północny

Gorąca zatoczka

Post autor: Porywczy Kolec »

A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 2| A: 2
U: W,B,L,Pł,Skr,Śl,A,O: 1
Atuty: Pechowiec

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

"Smok smokojad? Kto ma tak bardzo zatruty żołądek by swego jeść?" – odpowiada zdziwiony słowami pierzastego, chociaż może wyczuć że mówi prawdę – "Sporo jest u was smokojadów? I nie, podziękuję. Jeszcze się pochoruję od mieszanki ciepła." – mówi masując sobie gardło, czując drobną chrypkę z szybkiego wynurzania się z ciepłej wody na zimne powietrze, po czym zzuwa się do wody by tylko głowa leżała na ziemi nad wodą.

Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 71
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
  1. Pechowiec: po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu.
Pryzmatyczny Kolec
Adept Mgieł
Artysta
Adept Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 07 paź 2023, 21:22
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 22
Rasa: Górski x Północny Gigant
Opiekun: Zaranna Łuska i Przeświadczenie Dobrobytu
Mistrz: Chwilowo brak
Partner: Kiedyś się znajdzie

Gorąca zatoczka

Post autor: Pryzmatyczny Kolec »

A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 1| A: 1
U: L,W,B,Pł,Skr,Śl,Kż,MP,Prs,A,O,MA,MO: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny
....Zaskoczenie młodzika mnie lekko mnie rozbawiło. Wzruszyłem barkami:
Zdarza się, podobno smakujemy jak ptactwo... Jest to zależne od kultury i gustu smoka... – rozciągnąłem się pod wodą, z lekkim chrupnięciem w plecach – Słyszałem tylko o osobniku z ziemi, co schrupał smoka, a tak to nie ma już nikogo. Był jeden u nas, ale też przeszedł z ziemi... Niestety nie znam więcej. – widziałem jak masuje sie po gardle. Zmarszczyłem brwi ze zmartwieniem w oczach – Mieszanka może tylko pomóc z gardłem. Mniej będzie drapać, choć nie obejdzie się wizyta u uzdrowiciela. – zrobiłem sobie napar z owocu i na spokojnie patrzyłem w niebo

Celeste

Licznik słów: 106
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Main Theme | Głos postaci | Wygląd
Boski ulubieniec
Niestabilny: dodatkowa kość do MP, MA i MO, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka
Thrud
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:3 | A:1
B,L,A,O,Skr,Śl: 1

Discord: @shiro_luxferre
Porywczy Kolec
Adept Ziemi
Adept Ziemi
Awatar użytkownika
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2023, 23:20
Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 14
Rasa: Północny

Gorąca zatoczka

Post autor: Porywczy Kolec »

A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 2| A: 2
U: W,B,L,Pł,Skr,Śl,A,O: 1
Atuty: Pechowiec
"Ah, wybacz, to tylko kłopot z zionięciem... Dopiero niedawno załapałem z tym zabawę..." – odpowiada słuchając jego komentarza – "I dość widziałem ran by wiedzieć kiedy iść do uzdrowiciela."
Trochę zaczął się nudzić, siedząc w bezruchu w wodzie, więc zaczął powoli gromadzić resztki śniegu wokół źródełka, by zrobić śnieżkę. Po tym jak się upewnił że jest wystarczająco duża, postanawia rzucić w okolice pierzastego by zobaczyć jego reakcję, chociaż jego mina wskazywała że był dość znudzony, a akt nie był zrobiony z wredoty.

Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 84
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
  1. Pechowiec: po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu.
Pryzmatyczny Kolec
Adept Mgieł
Artysta
Adept Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 07 paź 2023, 21:22
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 22
Rasa: Górski x Północny Gigant
Opiekun: Zaranna Łuska i Przeświadczenie Dobrobytu
Mistrz: Chwilowo brak
Partner: Kiedyś się znajdzie

Gorąca zatoczka

Post autor: Pryzmatyczny Kolec »

A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 1| A: 1
U: L,W,B,Pł,Skr,Śl,Kż,MP,Prs,A,O,MA,MO: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny
...Kiwnąłem łbem na znak, że rozumiem jego problem, choć w moich oczach było widać zmartwienie.
Nie lekceważ tego, inaczej skończysz jak mglista legenda. Smok tak chory, że mógł zarażać innych samym swoim przebywaniem wśród nich. – zaśmiałem się na myśl tych sytuacji. Szkoda ze go nie poznałem. Nawet nie wiem, czy jeszcze dycha ta gadzia kreatura... – Gdyby tutaj była moja babcia, to by Ci to wlała do gardła siłą. Bardzo nie lubi chorych smoków. Podobnie pewnie postąpiłby mój ojciec. Idiota, który chciał naprawić świat i go zabi... – dostałem śnieżką w mordkę. Obruszyłem się wraz z zmarszczeniem nosa. Uessasie... Spojrzałem na znudzonego pisklaka – To co chcesz robić, czy rzucać we mnie pecyny śniegu?

Licznik słów: 116
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Main Theme | Głos postaci | Wygląd
Boski ulubieniec
Niestabilny: dodatkowa kość do MP, MA i MO, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka
Thrud
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:3 | A:1
B,L,A,O,Skr,Śl: 1

Discord: @shiro_luxferre
Porywczy Kolec
Adept Ziemi
Adept Ziemi
Awatar użytkownika
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2023, 23:20
Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 14
Rasa: Północny

Gorąca zatoczka

Post autor: Porywczy Kolec »

A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 2| A: 2
U: W,B,L,Pł,Skr,Śl,A,O: 1
Atuty: Pechowiec
"Bardziej obawiam się bólu, jak i krwi." – Odpowiada również z przyśmiechem. – "I wierzę ci na słowo – moja babcia i brat zrobili by mi to samo." – brr, pamiętał jak brat zrobił mu dodatkową burę w jaskini, jak i wymusił żłopanie herbaty by się nie przeziębił po spotkaniu z drugim bratem.
Na pytanie co planuje robić po tym jak przerwał mu opowiastkę śnieżką odpowiada tylko uśmiechem, jak i podrzuca kolejną śnieżką w łapie.

Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 77
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
  1. Pechowiec: po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu.
Pryzmatyczny Kolec
Adept Mgieł
Artysta
Adept Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 07 paź 2023, 21:22
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 22
Rasa: Górski x Północny Gigant
Opiekun: Zaranna Łuska i Przeświadczenie Dobrobytu
Mistrz: Chwilowo brak
Partner: Kiedyś się znajdzie

Gorąca zatoczka

Post autor: Pryzmatyczny Kolec »

A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 1| A: 1
U: L,W,B,Pł,Skr,Śl,Kż,MP,Prs,A,O,MA,MO: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny
....Wetchnałem cicho kręcąc głową. Strach był czymś naturalnym. Boimy się przecież nieznanego.
Przyzwyczaisz się do tego. Taki już los wojowników. Chyba że idziesz na piastuna. – lekko się przeciągnąłem z lekkim trzaskiem w stawach. Ach... Ta kąpiel to cudo...
....Tym razem uniknąłem śniegowego pocisku, samemu stając się dotrzeć najszybciej do brzegu gdzie jak on, zbierałem śnieg, by móc nim w niego rzucić.

Porywczy Kolec

Licznik słów: 65
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Main Theme | Głos postaci | Wygląd
Boski ulubieniec
Niestabilny: dodatkowa kość do MP, MA i MO, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka
Thrud
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:3 | A:1
B,L,A,O,Skr,Śl: 1

Discord: @shiro_luxferre
Porywczy Kolec
Adept Ziemi
Adept Ziemi
Awatar użytkownika
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2023, 23:20
Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 14
Rasa: Północny

Gorąca zatoczka

Post autor: Porywczy Kolec »

A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 2| A: 2
U: W,B,L,Pł,Skr,Śl,A,O: 1
Atuty: Pechowiec
Widząc że wykonał gest uniku mimo tego że tylko się z nim droczył, podniósł brwi lekko zaskoczony zachowaniem pierzastego, ale kiedy zauważył że się do niego zbliża szybko pisnął zaskoczony jego zachowaniem, więc pośpiesznie wyrzucił w jego kierunku śnieżkę by tylko nabrać ile mógł śniegu i w niego sypnąć.

Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 51
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
  1. Pechowiec: po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu.
Pryzmatyczny Kolec
Adept Mgieł
Artysta
Adept Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 07 paź 2023, 21:22
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 22
Rasa: Górski x Północny Gigant
Opiekun: Zaranna Łuska i Przeświadczenie Dobrobytu
Mistrz: Chwilowo brak
Partner: Kiedyś się znajdzie

Gorąca zatoczka

Post autor: Pryzmatyczny Kolec »

A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 1| A: 1
U: L,W,B,Pł,Skr,Śl,Kż,MP,Prs,A,O,MA,MO: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny
....Zaśmiałem się słysząc to pisknięcie. Było takie urocze, ale nie przeszkodziło mi, aby zebrać kolejną pecynę śniegu i rzucić w uciekającego pisklaka. Nie powinno się odwracać plecami do przeciwnika. Taka prosta i podstawowa zasada każdego woja czy maga.
Nie powinieneś się odsłaniać plecami do wroga, przyjacielu! – zawołałem zaraz po rzucie i samemu starałem się ponownie zebrać amunicję...

Porywczy Kolec

Licznik słów: 61
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Main Theme | Głos postaci | Wygląd
Boski ulubieniec
Niestabilny: dodatkowa kość do MP, MA i MO, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka
Thrud
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:3 | A:1
B,L,A,O,Skr,Śl: 1

Discord: @shiro_luxferre
Porywczy Kolec
Adept Ziemi
Adept Ziemi
Awatar użytkownika
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2023, 23:20
Stado: Ziemi
Płeć: Samiec
Księżyce: 14
Rasa: Północny

Gorąca zatoczka

Post autor: Porywczy Kolec »

A: S: 1| W: 2| Z: 1| M: 4| P: 2| A: 2
U: W,B,L,Pł,Skr,Śl,A,O: 1
Atuty: Pechowiec
"W takim razie sam nie odwracaj swoich wielkoludzie!" – mówi rzucając w jego kierunku wielką śnieżką, prawie tak dużą jak jego głowa, jednakże zamiast trafić w Yngwe trafia tylko w wodę zza nim, ochlapując jego plecy. Przy okazji dostał od tego zadyszki, dysząc mocno z parującego pyska.

Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 49
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
  1. Pechowiec: po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu.
Pryzmatyczny Kolec
Adept Mgieł
Artysta
Adept Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 07 paź 2023, 21:22
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 22
Rasa: Górski x Północny Gigant
Opiekun: Zaranna Łuska i Przeświadczenie Dobrobytu
Mistrz: Chwilowo brak
Partner: Kiedyś się znajdzie

Gorąca zatoczka

Post autor: Pryzmatyczny Kolec »

A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 1| A: 1
U: L,W,B,Pł,Skr,Śl,Kż,MP,Prs,A,O,MA,MO: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny
....Woda niespodziewanie obryzgała moje plecy. Zaśmiałem się z tego po przyjacielsku.
Masz racje... Powinno się zawsze uważać na plecy. – ponownie zanurzyłem, widząc zmęczenie samczyka. Dużo zrobił i tak jestem zdziwiony, że miał w sobie aż tyle sił. Będzie z niego dobry wojownik. Bardzo dobrze. Zaśmiałem się w duchu, Z takim to będzie można walczyć na spokojnie i długo... – Oddychaj powoli i przez nos. Pomoże Ci to uspokoić dech i tętno. Wojownik powinien panować nad nimi. To kluczowe w długiej i męczącej walce. – zasugerowałem samczykowi, przyglądając mu się uważnie co zrobi.

Porywczy Kolec

Licznik słów: 96
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Main Theme | Głos postaci | Wygląd
Boski ulubieniec
Niestabilny: dodatkowa kość do MP, MA i MO, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka
Thrud
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:3 | A:1
B,L,A,O,Skr,Śl: 1

Discord: @shiro_luxferre
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej