Dolina płaczących wierzb

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Skrząca Łuska.
Dawna postać
Iskrząca Radością
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 152
Rejestracja: 25 lut 2015, 20:28
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 21
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ankaa

Post autor: Skrząca Łuska. »

A: S: 1| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 3| A: 1
U: S,L,P,A,O: 1| B: 2
Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

Po jego pierwszym stwierdzeniu zniesmaczyła się trochę. I uspokoiła. Ogon przestał wirować, oczy nie były rozgniewane. Jednak na pyszczek wciąż nie powracał promienny uśmiech, jakim zwykła obdarzać inne smoki. Ułożyła się wygodnie na grubej gałęzi drzewa, wyciągnęła prawą łapę, żłobiąc pazurami w drewnie niewielkie szpary. Ot, żeby rozładować irytację. Uniosła łeb wyżej, nieco dumnie.
– Nikt nigdy mi tak nie mówi. Bo tak nie jest.
Uśmiechnęła się na wpół złośliwie, a na wpół szczerze do Shiro.

Licznik słów: 76
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." ~ O.W.




Atuty:
I Ostry węch – Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte zmyśle węchu mają dodatkową kość.
II Pamięć przodka – Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Posiadane:



Drzewo genealogiczne założycieli Cienia

Jeżeli nie odpisuję już prawie tydzień – przypomnij mi w wiadomości!


Avatar autorstwa Oddechu Pustyni!
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Przytuliłem ją mocno z szczerym do bólu uśmiechem.
Ty naprawde jesteś śliczna jak i słodziutka – delikatnie polizałem ją po policzku. Mam nadzieję, że nie mnie nie zabije za to co zrobiłem.
To co zrobiłem z zewnątrz musiało wyglądało to slodziutko.
Nastała niezręczna cisza. Było słychać tylko nasze oddechy i to co sie działo w tle.
Wiesz co... – zacząłem coś mówić ale ciągle się jąkałem – J-j-j-ja lu-lubię cię – palnąłem to co mi grało i zacząłem mruczeć.

Licznik słów: 79
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Skrząca Łuska.
Dawna postać
Iskrząca Radością
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 152
Rejestracja: 25 lut 2015, 20:28
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 21
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ankaa

Post autor: Skrząca Łuska. »

A: S: 1| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 3| A: 1
U: S,L,P,A,O: 1| B: 2
Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;
Po geście i słowach Shiro już miała okazać swoją irytację i niechęć do tego typu słów na jej temat, ale powstrzymała się i, nie wiedząc co innego może zrobić bąknęła tylko cisze
– Dziękuję. – i wróciła do rysowania drzewa.
Bo co miała mówić? Właśnie dlatego nie chciała, żeby Shiro tak do niej mówił – nie do końca wiedziała, czy sobie z niej żartował czy co, i jak właściwie powinna reagować, jeśli mówi szczerze.
o jej słowie zapanowała cisza. Dla niej nie była niezręczna, dla niej była kojąca i niemiłosiernie przyjemna. Przymknęła powieki, obracając łeb ku dołowi i udając, że wpatruje się tam w coś, ale naprawdę przymknęła powieki i smakowała tego braku dźwięków z ich strony. Ćwierkające wesoło ptaki, ich cudowny śpiew, pobudzający dobry nastrój. Smocze oddechy, oznaka życia i – w jej mniemaniu – radości. Bo życie to dla niej radość. Lekki świst wiatru, pełzającego pomiędzy liśćmi wierzb wokół, a także szelest owych liści pocierających o siebie nawzajem. Wtem Shiro przerwał cudowną symfonię, a Skra zmuszona była spojrzeć nań z zaciekawieniem, co ma zamiar przekazać. Przekrzywiła lekko łeb na prawo, wpatrując się w przyjaciela i słuchając jego słów. Czemu mówił tak podłużnie? Nigdy nie słyszała, aby ktoś tak wymawiał słowa. Parsknęła śmiechem, myśląc, że to jakiś dowcip białołuskiego, ale zauważyła, że jemu nie jest do śmiechu. Zamachnęła wesołą końcówką ogona.
– Wiesz co? – zagadnęła z błyskiem w oku. – Ja też cię bardzo lubię!
I roześmiała się radośnie.

Licznik słów: 241
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." ~ O.W.




Atuty:
I Ostry węch – Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte zmyśle węchu mają dodatkową kość.
II Pamięć przodka – Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Posiadane:



Drzewo genealogiczne założycieli Cienia

Jeżeli nie odpisuję już prawie tydzień – przypomnij mi w wiadomości!


Avatar autorstwa Oddechu Pustyni!
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Tez sie zaśmiałem wraz z nią. Mi było milo jak powiedziała, że mnie lubi.
Potem na powrót zapadła cisza. Zaczynało się ściemniać. Popatrzyłem na słodziutką śpiącą samiczkę. Polizałem delikatnie ją w policzek na pobudkę.
Pobudka Skro – wyszeptałem jej do uszka – Zapada zmrok i chyba trzeba będzie wracać do obozy stada.

Licznik słów: 52
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Skrząca Łuska.
Dawna postać
Iskrząca Radością
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 152
Rejestracja: 25 lut 2015, 20:28
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 21
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ankaa

Post autor: Skrząca Łuska. »

A: S: 1| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 3| A: 1
U: S,L,P,A,O: 1| B: 2
Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;
Ale młoda nie spała. Nigdy nie zasnęłaby w towarzystwie innego smoka, chyba że ów smok był jej rodzicem. Nie wie, co to dokładnie; instynkt, może coś w genach. Parę księżyców temu jeszcze mogłaby tak zrobić, teraz jednak już niezbyt. Ułożyła tylko łeb na łapach, zwinąwszy się w kulkę, i spoglądała na świat wokół, zastanawiając się o wielu rzeczach. Skoro zapadła cisza, to nie będzie przecież czekała, aż Shiro się odezwie, a nie powie nic nieproszona, mącąc tak przyjemną ciszę.
Jednak gdy jej spokój został nagle zmącony, drgnęła gwałtownie. Ba, podskoczyła! Spadłaby z drzewa i zrzuciłaby przy okazji Shiro, ale na szczęście nie doznała tak wielkiego szoku. Miała prawo na podobny odruch. Cisza, spokój... Gdy nagle b u m! Ktoś przeszkadza ci w kontemplacjach. Też wystraszyłbyś się, no nie?
Obrzuciła białołuskiego dziwnym spojrzeniem. Ni to przyjaznym, ni to wrogim.
– Jak będę chciała, to pójdę. – stwierdziła. – Nieraz byłam w lesie w nocy. Ale jeśli się boisz...
Uśmiechnęła się na wpół szczerze, a na wpół wrednie, i zaśmiała trochę kpiąco. Cóż, z każdym nowym księżycem stawała się wredniejsza i gwałtowniejsza, ale nie zatracała też swojej dobroci i radości.
– No dobra, możemy iść. – dodała po chwili.

Licznik słów: 197
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." ~ O.W.




Atuty:
I Ostry węch – Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte zmyśle węchu mają dodatkową kość.
II Pamięć przodka – Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Posiadane:



Drzewo genealogiczne założycieli Cienia

Jeżeli nie odpisuję już prawie tydzień – przypomnij mi w wiadomości!


Avatar autorstwa Oddechu Pustyni!
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Zaśmiałem się głośno
Nie to ze sie boje tylko... – zamilkłem na chwilę – Jeśli chcesz to mogę zostać, Skierko – posłałem jej slodki i rozbrajający uśmiech – To co robimy? – zapytałem z blykiem w oku

Licznik słów: 37
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Skrząca Łuska.
Dawna postać
Iskrząca Radością
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 152
Rejestracja: 25 lut 2015, 20:28
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 21
Rasa: Skrajny
Opiekun: Ankaa

Post autor: Skrząca Łuska. »

A: S: 1| W: 1| Z: 3| I: 1| P: 3| A: 1
U: S,L,P,A,O: 1| B: 2
Atuty: Ostry węch; Pamięć przodka;
Czy słodki i rozbrajający, to już pozostawało stwierdzić jedynie smoczycy. A dla niej był on jedynie... Zwyczajny.
Nie zdrabniaj mojego imienia – powiedziała. Nieco chłodu zakradło się do tonu jej głosu. Tak, nie lubiła czułych czy miłych słówek, nie lubiła zdrobnień, nie przepadała za okazywaniem emocji typu miłość. Wstydziła się, czy też po prostu nie chciała, to już inna sprawa.
– Zważając na to, że ta rozmowa nie ma już większego sensu... – zaczęła z rozbrajającą szczerością – Możemy wracać do siebie.
Wzruszyła ramionami.
W końcu się jeszcze kiedyś spotkamy, no nie? – uśmiechnęła się do Tygrysiego.
Poczekała chwilę na reakcję smoka. Po czym wstała, przytuliła białołuskiego. Zeskoczyła z drzewa, nieco się potykając na ziemi i omal nie wywracając, ale dała radę. Obróciła jeszcze łebek w stronę samca.
– Do zobaczenia! – zawołała, uśmiechając się, i ruszyła w swoją stronę.

Licznik słów: 142
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło." ~ O.W.




Atuty:
I Ostry węch – Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte zmyśle węchu mają dodatkową kość.
II Pamięć przodka – Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi (nie działa na Arenie).

Posiadane:



Drzewo genealogiczne założycieli Cienia

Jeżeli nie odpisuję już prawie tydzień – przypomnij mi w wiadomości!


Avatar autorstwa Oddechu Pustyni!
Dynamika Ostrza
Dawna postać
Malinowa Królowa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1344
Rejestracja: 19 lip 2015, 17:17
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 25
Rasa: Skrajny
Opiekun: Jesień, Kaszmir

Post autor: Dynamika Ostrza »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 4
U: P,L,MO,MA: 1|MP,B: 2|M,Skr,K,S,A,O,W: 3|Śl: 4
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka;
Mała samiczka o wściekle różowym, krótkim futerku człapała radośnie na swych chudych łapkach pomiędzy rosnącymi tu wielkimi drzewami. Co tu robiło takie małe pisklę? Kto wie, może po prostu miało duszę poszukiwacza przygód? W każdym razie o ile nie było po nim widać zmęczenia, z pewnością dało się zauważyć że po drodze sporo przygód już przeżyło. Łapki Alyssa miała bowiem ubłocone, na jednym z rogów zawisł przedziurawiony liść a futerko jej było porządnie rozczochrane. Mimo wszystko jej pysk był przyozdobiony radosnym uśmiechem, który jeszcze się poszerzył gdy ta zobaczyła gałązki płaczących wierzb, sięgające aż do ziemi. Widziała coś takiego pierwszy raz w życiu! I jeszcze się czasem poruszało!
Pełna pisklęcego zachwytu Alyssa podreptała do najbliższego drzewa i pochwyciła ze trzy gałązki na raz w swój pyszczek, a następnie zaczęła się cofać i szarpać je do tyłu, dopóki się dało. A potem zaczęły stawiać opór. Jak mogły tak bezczelnie nie dawać się wyrwać? Zdeterminowane maleństwo złapało je jeszcze łapkami i ciągnęło mocniej, do momentu w którym już nic nie pomagało. I puściła. A gałązki natychmiast odleciały w drugą stronę, co sprawiło że mała pisnęła z zaskoczenia. I zaczęły wracać! Wyciągnęła łapki chcąc znów schwytać majtające się gałązki ale zanim zdążyła zacisnąć na nich swoje drobne szpony te już uciekły w drugą stroną, mała zaś przewaliła się i wylądowała pyszczkiem na ziemi z wyraźnym stęknięciem.

Licznik słów: 223
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Co, plan A zawiódł? Aaa, spoko, alfabet ma jeszcze 24 litery, coś się wymyśli!"

Drzewko genealogiczne ♥
.....Posiadane:
Pożywienie: 14/4 mięsa ; 0/4 owoców
Kamienie: Nefryt, opal, ametyst, jaspis
Inne: duża, szmaragdowa łuska Huby. Skóra niedźwiedzia 3x PZ.....Atuty:
1. ~ Zwinna
2. ~ Pamięć Przodka
– 1 do ST przy atakach i obronach w walce z drapieżnikami
3. ~
4. ~
5. ~

~Młoda Dynami ~by me
~Dynami z braciszkiem Zimowym ~by HarrietMilaus
~wg. Trzech Odcieni
~Dynami łapką braciszka rysowana
~Szkic by Szydzia
~Dynami i Zimowy, łapką braciszka rysowani
~Dynami by Pustynia
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Leżałem na jednym z drzew w tej dolice. Jak miałem to w zwyczaju, uciąłem sobie małą drzemkę. Nagle usłyszałem jakiś hałas. Otworzyłem jedno oko rozejrzałem się wokoło. Ujrzałem jakieś małe różowe coś. Bawił się gałęziami od wierzby.
Ja cichutko zeszłem z drzewa. Poprawiłem maskę, która zsunęła mi się lekko podczas snu. Nagle to male różowe coś upadło na plecy. Śmiesznie to wyglądało. Ja podszedłem do tego pisklaka i stanąłem nad nią.
Gdzie zając, moja droga? – postawiłem ja na łapki ogonem – Ja jestem Tygrysi Kolec, a ty pisklaku? – posłałem jej miły uśmiechem i usiadłem na ziemi.

Licznik słów: 98
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Dynamika Ostrza
Dawna postać
Malinowa Królowa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1344
Rejestracja: 19 lip 2015, 17:17
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 25
Rasa: Skrajny
Opiekun: Jesień, Kaszmir

Post autor: Dynamika Ostrza »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 4
U: P,L,MO,MA: 1|MP,B: 2|M,Skr,K,S,A,O,W: 3|Śl: 4
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka;
"małe różowe coś" właśnie próbowało się podnieść z ziemi, chaotycznie machając przy tym swymi skrzydłami, które, w stosunku do rozmiaru jej ciała, były całkiem spore. A w stosunku do smoka pokroju Tygrysiego, ciągle malutkie, jak cała Alyssa. Tylko że gdy już jej się to udało i składała skrzydła coś zasłoniło światło słoneczne które wcześniej na nią padało. Młoda, z wyraźną ciekawością, szybkim, zamaszystym ruchem obróciła łebek, by ujrzeć nad sobą kolejnego wielkiego smoka. Nie tak dużego jak jej mama, ale ciągle bardzo dużego. Ale jego głowa była jakaś dziwna. Mała nie widziała jeszcze smoka z taką głową. Nie wyglądała jakby była pokryta futrem, ani łuskami. Taka dziwna, brudnobiała. I jakoś słabo było widać ślepia tego smoka. Pyszczek małej na chwilę otworzył się w zdziwieniu, z którego wyrwały ją następnie słowa smoka, którego ogon po części pozwolił jej utrzymać równowagę gdy już była o krok od następnego upadku. I znów jakieś nowe słowo!
Za-jąc. Gdzie? Co to?– To po pierwsze, musiała się w końcu zapytać, uroczym aczkolwiek dla niektórych nieco zbyt piskliwym głosikiem, bez pośpiechu, bo próbowała wymawiać słowa prawidłowo. A to przy szybkim mówieniu i dorosłym się pewnie nie zawsze udaje. Kolejne pytanie jednak już mniej więcej rozumiała. Imię. To jak na nią wołają. Na tego smoka więc wołają Tygrysi Kolec.
Alyssa!– To słowo znała już bardzo dobrze i wypowiedziała je pewnie, wesołym głosem. Bardzo lubiła własne imię. A ten smok też był miły mimo że dziwnie wyglądał. Mała nie rozumiała w końcu że to na jego łbie to maska. Nie można jednak powiedzieć że nie wzbudzała ona ciekawości małej. Dlatego też nie minęła chwila, nim Alyssa zaczęła pospiesznie dreptać do większego smoka, zatrzymując się tuż przed nim. Usiadła, niemalże imitując pozycję Tygrysiego, z tą różnicą że ogonek małej chaotycznie majtał się na boki wyrażając jej ekscytację nowymi odkryciami. Uniosła wysooko przednią łapkę wskazując na pysk adepta, nakryty maską.
Co to?– Powtórzyła swe najbardziej wyćwiczone pytanie.

Licznik słów: 316
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Co, plan A zawiódł? Aaa, spoko, alfabet ma jeszcze 24 litery, coś się wymyśli!"

Drzewko genealogiczne ♥
.....Posiadane:
Pożywienie: 14/4 mięsa ; 0/4 owoców
Kamienie: Nefryt, opal, ametyst, jaspis
Inne: duża, szmaragdowa łuska Huby. Skóra niedźwiedzia 3x PZ.....Atuty:
1. ~ Zwinna
2. ~ Pamięć Przodka
– 1 do ST przy atakach i obronach w walce z drapieżnikami
3. ~
4. ~
5. ~

~Młoda Dynami ~by me
~Dynami z braciszkiem Zimowym ~by HarrietMilaus
~wg. Trzech Odcieni
~Dynami łapką braciszka rysowana
~Szkic by Szydzia
~Dynami i Zimowy, łapką braciszka rysowani
~Dynami by Pustynia
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Patrzylem na słodziutka różową miniaturkę smoka. Jeszcze jak mnie zaczynała naśladować to tym bardziej była słodziutka.
Gdy zadała mi pytania to ja się roześmiałem głośno i przyjemnie. Stworzyłem maddarą iluzje zająca, który zaczął kicać wokoło pisklaka.
Tak się mówi jak ktoś się przewrócił. A to kicające i szare to zając. – zaśmiałem się znowu i poczochrałem ja delikatnie po głowie i usunąłem tego królika, poprzez uwolnienie maddary. Padło następne pytanie. Te juz nie było zbyt przyjemnie.
To jest maska. Nieważne skąd ja mam i z czego jest zrobiona. Chcesz zobaczyć co pod nią mam? – przyjrzałem się jej uważnie – Tylko sie nie przestrasz i nie zwróć ostatniego posiłku.

Licznik słów: 109
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Dynamika Ostrza
Dawna postać
Malinowa Królowa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1344
Rejestracja: 19 lip 2015, 17:17
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 25
Rasa: Skrajny
Opiekun: Jesień, Kaszmir

Post autor: Dynamika Ostrza »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 4
U: P,L,MO,MA: 1|MP,B: 2|M,Skr,K,S,A,O,W: 3|Śl: 4
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka;
Na pojawienie się zająca z maddary mała zareagowała natychmiast, gubiąc wszelką uwagę jaką powinna poświęcić samym słowom adepta, wyjaśniającym czym jest zając. Zrozumiała przynajmniej, że jest właśnie tym co teraz kicało. Tym, co właśnie teraz chciała złapać, nieudolnie, aczkolwiek zawzięcie hasając za tworem z maddary, póki nie znikł. Bieg w końcu nie był jeszcze zdolnością, którą miałaby przyzwoicie opanowaną. A gdy twór z maddary zniknął, zatrzymała się gwałtownie i zaczęła rozglądać się w zaskoczeniu, jej ogon zaś, dotychczas wesoło młócący powietrze, zwolnił tempo merdania.
W samą porę z resztą, bo gdyby nie zniknięcie iluzji, mała nie zwróciłaby pewnie uwagi na kolejne słowa smoka, które obecnie, z chwilowego braku innych bodźców, zdobyły zainteresowanie energicznego pisklęcia. Mniej więcej zrozumiała co mówił, nabierała już wprawy w rozumieniu i posługiwaniu się mową, jak na swój wiek nie było z tym u niej źle.
Co maż?– Zapytała ciekawsko, ponownie skupiając swój wzrok na Tygrysim, w przypływie zainteresowania tym co mówił i ogólnie jego osobą. Nie wzięła sobie zbytnio do serca jego ostrzeżenia, to co było nietypowe było ciekawe.
A mała była przecież jeszcze w tym stanie umysłu, w którym wszystko co poznane, niezależnie jak dziwne czy nietypowe, stawało się dla niej normalne. Strach lub obrzydzenie nieznanym pojawiał się zwykle w mentalności smoka dopiero później.

Licznik słów: 209
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Co, plan A zawiódł? Aaa, spoko, alfabet ma jeszcze 24 litery, coś się wymyśli!"

Drzewko genealogiczne ♥
.....Posiadane:
Pożywienie: 14/4 mięsa ; 0/4 owoców
Kamienie: Nefryt, opal, ametyst, jaspis
Inne: duża, szmaragdowa łuska Huby. Skóra niedźwiedzia 3x PZ.....Atuty:
1. ~ Zwinna
2. ~ Pamięć Przodka
– 1 do ST przy atakach i obronach w walce z drapieżnikami
3. ~
4. ~
5. ~

~Młoda Dynami ~by me
~Dynami z braciszkiem Zimowym ~by HarrietMilaus
~wg. Trzech Odcieni
~Dynami łapką braciszka rysowana
~Szkic by Szydzia
~Dynami i Zimowy, łapką braciszka rysowani
~Dynami by Pustynia
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Zaśmiałem się głośno na jej zachowanie z moją małą iluzją.
Tylko sie nie przestrasz słodziutka./color] – zacząłem powoli ściągać moją kościstą maskę, a gdy odsłoniła juz cały pysk na swiatlo dzienne wyszła moja niezbyt piękna rana. Naga kość na pysku, resztki poparzonych, a raczej palonych łusek. Powieki miałem w calosci poparzonych i bez łusek.
Popatrzyłem na nią bez maski.
Podoba sie? – zapytałem się i położyłem przed nią

Licznik słów: 68
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Dynamika Ostrza
Dawna postać
Malinowa Królowa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1344
Rejestracja: 19 lip 2015, 17:17
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 25
Rasa: Skrajny
Opiekun: Jesień, Kaszmir

Post autor: Dynamika Ostrza »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 4
U: P,L,MO,MA: 1|MP,B: 2|M,Skr,K,S,A,O,W: 3|Śl: 4
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka;
Patrzyła z zaciekawieniem jak smok zdejmuje maskę, wyczekująco podrygując końcówką ogona. Gdy zobaczyła jego pysk przekręciła lekko łebek. Był taki inny niż wszystkie smocze twarze jakie widziała. Nie wydawał się taki sam z obu stron, no i gdzieniegdzie wystawało takie dziwne białe. Ne wiedziała jednak że to rana. Nie znała jeszcze takich rzeczy jak walki, czy też obrażenia po nich. Stanęła na tylnych łapkach i wyciągnęła jedną z przednich w górę jakby chciała dotknąć jego pyska. Bo łuski na nim wyglądały jakoś dziwnie.
Niestety nie sięgała tak wysoko, więc szybko się poddając w swoich próbach, zamiast tego zainteresowała się maską, która teraz była w zasięgu jej łapek. Natychmiast podeszła do niej i zaczęła drobnymi łapkami badać fakturę maski ze smoczej czaszki. Była taka gładka, miła w dotyku. Chociaż trochę za twarda. Właściwie, zaciekawiło małą jak bardzo twarda jest ta maska, toteż Alys po krótkim zastanowieniu złapała brzeg maski w pysk i zaczęła go gryźć.
Bez powodzenia. Rozbolały ją tylko małe ząbki. Nie wspominając już o smaku. Taki dziwny, jak coś bardzo starego i nadgniłego. Puściła maskę i otrząsnęła się.
Niedobree! – Oświadczyła całemu światu że stara kościana maska jej nie smakuje.

Licznik słów: 191
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Co, plan A zawiódł? Aaa, spoko, alfabet ma jeszcze 24 litery, coś się wymyśli!"

Drzewko genealogiczne ♥
.....Posiadane:
Pożywienie: 14/4 mięsa ; 0/4 owoców
Kamienie: Nefryt, opal, ametyst, jaspis
Inne: duża, szmaragdowa łuska Huby. Skóra niedźwiedzia 3x PZ.....Atuty:
1. ~ Zwinna
2. ~ Pamięć Przodka
– 1 do ST przy atakach i obronach w walce z drapieżnikami
3. ~
4. ~
5. ~

~Młoda Dynami ~by me
~Dynami z braciszkiem Zimowym ~by HarrietMilaus
~wg. Trzech Odcieni
~Dynami łapką braciszka rysowana
~Szkic by Szydzia
~Dynami i Zimowy, łapką braciszka rysowani
~Dynami by Pustynia
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Śmiesznie wyglądała jak próbowała mnie macać po kości i jak jadła moją maskę. Tym bardziej zaśmiałem się gdy oświadczyła całemu światu jak ona jest niedobra.
Wziąłem ja na łapki i położyłem na własnym pysku. Niech sobie pomaca. Ja w tym czasie sie zdrzemnę.
Już po chwili usnąłem i zacząłem chrapać.

Licznik słów: 50
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Dynamika Ostrza
Dawna postać
Malinowa Królowa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1344
Rejestracja: 19 lip 2015, 17:17
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 25
Rasa: Skrajny
Opiekun: Jesień, Kaszmir

Post autor: Dynamika Ostrza »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 4
U: P,L,MO,MA: 1|MP,B: 2|M,Skr,K,S,A,O,W: 3|Śl: 4
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka;
Nie do końca wiadome jest, jak można zasnąć mając pisklę na twarzy, zwłaszcza że to nie zamierzało udawać czapeczki. Za to położone na głowie tygrysiego zaczęło badać łapkami odkryty, poharatany pysk tygrysiego, nie pozostając w bezruchu nawet na sekundę. Bo po co, z resztą? Siedzenie w miejscu było nudne.
Gdy zaś Tygrysi po raz pierwszy zachrapał, mała, zaskoczona, wzdrygnęła się. Zamaszystym ruchem łba przeniosła spojrzenie na nos dużego smoka, skąd ten dźwięk wydawał się pochodzić. Wtedy wpadła na wprost genialny pomysł – zakryła łapkami te dziurki w pysku chcąc sprawdzić czy chrapanie nadal będzie się z nich wydobywać. Ale znów ten dźwięk usłyszała, tyle że przytłumiony. Zdjęła łapki z nozdrzy Tygrysiego i pochyliła się nad nimi, usiłując zobaczyć co jest w środku. Potem zastukała łapką w odkrytą kość na pysku smoka.
Heej! Jak to robisz? – Zapytała głośno i piskliwie, rozbawionym głosem, machając przy tym uniesionym w górę ogonkiem.

Licznik słów: 149
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Co, plan A zawiódł? Aaa, spoko, alfabet ma jeszcze 24 litery, coś się wymyśli!"

Drzewko genealogiczne ♥
.....Posiadane:
Pożywienie: 14/4 mięsa ; 0/4 owoców
Kamienie: Nefryt, opal, ametyst, jaspis
Inne: duża, szmaragdowa łuska Huby. Skóra niedźwiedzia 3x PZ.....Atuty:
1. ~ Zwinna
2. ~ Pamięć Przodka
– 1 do ST przy atakach i obronach w walce z drapieżnikami
3. ~
4. ~
5. ~

~Młoda Dynami ~by me
~Dynami z braciszkiem Zimowym ~by HarrietMilaus
~wg. Trzech Odcieni
~Dynami łapką braciszka rysowana
~Szkic by Szydzia
~Dynami i Zimowy, łapką braciszka rysowani
~Dynami by Pustynia
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej