Polana

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Trans Bitewny
Wojownik Mgieł
Moldath Gargantuiczny
Wojownik Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 437
Rejestracja: 28 lut 2023, 22:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 55
Rasa: pierwotny x górski
Opiekun: Poławiacz Szczurów
Partner: Nowy Porządek

Polana

Post autor: Trans Bitewny »

A: S: 5| W: 4| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,Pł,L,MP,MO,MA,Kż,Śl,Skr,Prs: 1| O,A,W: 2
Atuty: Pełny Brzuch; Adrenalina; Twardy jak Diament; Nieulękły;

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

Czy tereny niczyje naprawdę były małe i niewyróżniające? To już zależało od tego, czego smok szukał. Być może Czajka widział o wiele barwniejsze w czasie swojej podróży, lecz gdyby tak zapytać o to Moldatha – błękitnołuski sam by uznał te tereny za wyjątkowo urokliwe. I skrywające równie wiele sekretów, co pozostaje tereny. Lecz on znał zaledwie maleński skrawek świata, jak dotąd ograniczający się wyłącznie do Mglistych ziem oraz, no właśnie, tych nienależących do nikogo. Neutralnych. I wyjątkowo, jak na swoją niedużą objętość, wypchanych.
Podniósł łeb na ruch, który dostrzegł kątem oka znad swojej pracy. Nie wzdrygnął się jednak, a jedynie wlepił zaciekawione ślepia w ptasiego, jak się okazało, rozmówcę. Uniósł jedną brew na widok podsuwanych mu pod pysk wzorców, a po jego pysku zabłądził lekki uśmieszek. Nie spodziewał się usłyszeć ekologa. A raczej – kolejnego fanatyka Alaleyi, bo na takiego póki co zaczynał mu wyglądać. Tak tak, biedna, puszcza, to o co chodziło z tym kamieniem?
Został zasypany tyloma informacjami w tak krótkim czasie, że podczas swojej odpowiedzi aż potrzebował krótkiej chwili na przyswojenie sobie tego wszystkiego. Odchrząknął, odchylając się od pniaka i pochylając ku Wszędobylskiemu.
Nie jesteś stąd, co? – stwierdził wpierw, powoli, błyszcząc kiełkami w świetle opadającego słońca. – Mogę ci wyrzeźbić co tam chcesz. Potrenować zawsze warto, nie? Pokaż no tego badyla – machnął łapą, przywołując kamień w powrotem do siebie. Przeleciał błyskawicznie wzrokiem po stosiku kamieni, wybierając ten białawo-beżowy, pozostawiający ślady na palcach, kiedy go obracał. Wybrał najszerszą, płaską powierzchnię.
Dlaczego wybrałeś akurat taki? – zapytał, nie precyzując kompletnie do czego się odnosił. Nawet już na niego nie patrzył. Od, oparł się nadzwyczaj swobodnie o pień, zerkając tylko co jakiś czas na pierwowzór i pomału, ostrożnie kalkując wzór na jasną skałę szponem. Póki co raczej szkicowy.

Wszędobylski Kolec

Licznik słów: 294
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Pojedynki wygrane: 2 || Przegrane: 7 || Remisy: 1 || W tym przegrane w pierwszej turze: 3

Odnośnie adrenaliny: Trans Bitewny często podczas walk wpada w bitewny szał. Nie przeszkadza mu ból i uwielbia ryzyko. Rany z adrenaliny można dawać z powodu nadwyrężania ciała i jeśli robi coś niestandardowego, dopasować do jego ataku/obrony. Na pewno nie wykonuje zbyt precyzyjnych ruchów, skupiając się na byciu szybkim i/lub widowiskowym, więc jestem otwarta na równie kreatywne rany B) + często narzeka na delikatne nadgarstki.

[PEŁNY BRZUCH] – 3/4 pożywienia wymaganego do sytości. Leczony dostaje bonus już od min. ilości ziół.
[ADRENALINA] – dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka.
[TWARDY JAK DIAMENT] – stałe -1 ST do rzutów na Wytrzymałość.
[NIEULĘKŁY] – smok ma pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze


#89cff0 – mowa, #ecc8bc – mentalki
Ślad Chmur
Łowca Słońca
Prawdziwy Ptak
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2023, 15:48
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 21
Rasa: Rajski x Drzewny
Opiekun: Wiqru, K'aspikuna
Mistrz: K'aspikuna

Polana

Post autor: Ślad Chmur »

A: S: 1| W: 1| Z: 5| M: 2| P: 3| A: 1
U: L,Pł,A,O,W,MO,MA,MP,Kż,Prs: 1| B,Śl: 2| Skr: 3
Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Bystrooki; Opiekun
    Na jego pytanie jedynie kiwnąłem głową, tylko nie wiem co chciał uzyskać zadając je – wprost mu się do tego przyznałem mówiąc „wedle waszych zwyczajów”. Ale po co ja się nad tym rozwodzę? Pewnie chciał jakąś zacząć rozmowę i tyle; zresztą nie byłby pierwszym który tak zareagował na potok słów.
    Potem zadał mi pytanie i zabrał się do pracy. Hm, powiedziałem mu czemu wybrałem akurat drzewo, więc ma na myśli... kamień? Tylko czemu? Czy to jest teraz aż tak istotne? Nie jest jakimś rzeźbiarzem i w zasadzie nie ma w okolicy złoża jakiegoś cennego kamienia.
    — Hm? Mówisz o kamieniu? — spytałem się, chcąc zyskać pewność. Nie wiedziałem o co jeszcze mógłby zapytać, ale pytanie było na tyle niespodziewane, że wolę zyskać pewność przed odpowiedzią.

Trans Bitewny

Licznik słów: 133
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Boski Ulubieniec
Szczęściarz
1 sukces zamiast niepowodzenia raz na 2 tygodnie
Następne użycie: 24.04.2024

Bystrooki
trzy razy na miesiąc +1 sukces do Percepcji

Opiekun
stałe -2 ST do wszystkich akcji kompanów. Kompani mają +1 turę na polowaniu


Wisnu (żubr) Utulu (Kogut)
Żubrochmur (żywiołak powietrza żubr)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
U: B,L,MO,MA Skr,Śl: 1
Trans Bitewny
Wojownik Mgieł
Moldath Gargantuiczny
Wojownik Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 437
Rejestracja: 28 lut 2023, 22:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 55
Rasa: pierwotny x górski
Opiekun: Poławiacz Szczurów
Partner: Nowy Porządek

Polana

Post autor: Trans Bitewny »

A: S: 5| W: 4| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,Pł,L,MP,MO,MA,Kż,Śl,Skr,Prs: 1| O,A,W: 2
Atuty: Pełny Brzuch; Adrenalina; Twardy jak Diament; Nieulękły;
Pauza. Minęła chwia, podczas której słyszalne było jedynie jego całkiem głośne skrobanie szponem o kamień. Oderwał na moment pazur od powierzchni kamienia, poprzekręcał łeb to w jedną, to w drugą stronę, aż w końcu powrócił wzrokiem do rozmownego ptaka.
E? Ta, o kamieniu – przytaknął krótko. Nie wiadomo było, czy to Czajka był taki bystry, że od razu się domyślił, czy to Trans tak zajęty, że właściwie to było mu wszystko jedno, o czym gadali. Każda rozmowa to przyjemny dodatek, jakby nie patrzeć. Cisza bywała... męcząca. I przypominała mu bardzo o dzieciństwie.

Ślad Chmur

Licznik słów: 95
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Pojedynki wygrane: 2 || Przegrane: 7 || Remisy: 1 || W tym przegrane w pierwszej turze: 3

Odnośnie adrenaliny: Trans Bitewny często podczas walk wpada w bitewny szał. Nie przeszkadza mu ból i uwielbia ryzyko. Rany z adrenaliny można dawać z powodu nadwyrężania ciała i jeśli robi coś niestandardowego, dopasować do jego ataku/obrony. Na pewno nie wykonuje zbyt precyzyjnych ruchów, skupiając się na byciu szybkim i/lub widowiskowym, więc jestem otwarta na równie kreatywne rany B) + często narzeka na delikatne nadgarstki.

[PEŁNY BRZUCH] – 3/4 pożywienia wymaganego do sytości. Leczony dostaje bonus już od min. ilości ziół.
[ADRENALINA] – dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka.
[TWARDY JAK DIAMENT] – stałe -1 ST do rzutów na Wytrzymałość.
[NIEULĘKŁY] – smok ma pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze


#89cff0 – mowa, #ecc8bc – mentalki
Ślad Chmur
Łowca Słońca
Prawdziwy Ptak
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2023, 15:48
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 21
Rasa: Rajski x Drzewny
Opiekun: Wiqru, K'aspikuna
Mistrz: K'aspikuna

Polana

Post autor: Ślad Chmur »

A: S: 1| W: 1| Z: 5| M: 2| P: 3| A: 1
U: L,Pł,A,O,W,MO,MA,MP,Kż,Prs: 1| B,Śl: 2| Skr: 3
Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Bystrooki; Opiekun
    Yhm, o kamieniu. Tak to powiedział, jakby chciał mi po prostu przytaknąć. Pewnie mogłem równie dobrze powiedzieć cokolwiek, a i tak okazałoby się, że właśnie to miał na myśli. Westchnąłem. Więc odpowiem krótko, bo i tak nie był to jakiś szczególny wybór.
    —
Po prostu się do tego nadawał. Był gładki, odpowiedniej wielkości i nie był jakoś kruchy. Zresztą zrobiłem ten symbol na szybko magią, więc pewnie kamień nie miałby aż takiego znaczenia, ważne żeby wytrzymał. Czasami zrobię jakieś proste ozdóbki, znam się na tym — odpowiedziałem bez typowego entuzjazmu w głosie, w zasadzie tylko po to, aby pociągnąć temat dalej i go dokończyć; skoro wolał skupić się na robocie, nie będę przeszkadzał. Siedziałem z boku i obserwowałem smoka (właściwie się nie przedstawił, zagadnę jak jednak okaże się chętny do rozmowy) przy pracy. Całkiem dobrze mu szło.

Trans Bitewny

Licznik słów: 142
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Boski Ulubieniec
Szczęściarz
1 sukces zamiast niepowodzenia raz na 2 tygodnie
Następne użycie: 24.04.2024

Bystrooki
trzy razy na miesiąc +1 sukces do Percepcji

Opiekun
stałe -2 ST do wszystkich akcji kompanów. Kompani mają +1 turę na polowaniu


Wisnu (żubr) Utulu (Kogut)
Żubrochmur (żywiołak powietrza żubr)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
U: B,L,MO,MA Skr,Śl: 1
Trans Bitewny
Wojownik Mgieł
Moldath Gargantuiczny
Wojownik Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 437
Rejestracja: 28 lut 2023, 22:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 55
Rasa: pierwotny x górski
Opiekun: Poławiacz Szczurów
Partner: Nowy Porządek

Polana

Post autor: Trans Bitewny »

A: S: 5| W: 4| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,Pł,L,MP,MO,MA,Kż,Śl,Skr,Prs: 1| O,A,W: 2
Atuty: Pełny Brzuch; Adrenalina; Twardy jak Diament; Nieulękły;
Najwyraźniej rozmówca nie należał do zbyt... cóż, rozmownych. Trans łypnął nań jednym ślepiem spod powieki. Przerwał rzeźbienie, obracając w łapach kamień, zupełnie tak, jakby jego dłonie nigdy nie chciały zaznać odpoczynku. Mógł akurat nie pracować, lecz palce musiały robić cokolwiek, doprawdy. Pochylił się powoli, unosząc jedną brew pytająco.
Znasz się na robieniu ozdóbek, ale kamień nie ma znaczenia? – powiedział wpierw zaskakująco poważnie, po czym jego pysk rozświetlił szeroki wyszczerz, a sam parsknął śmiechem, klepiąc łapą mocno, być może nawet zaskakująco mocno, w kolano. Nie wyglądało jednak na to, by jakkolwiek zareagował na swój własny gest. Więc, uh. Może tak miało być.
Nie chciałbyś, żeby ci taki pękł na pół po księżycu noszenia, co nie? Ale tego się uczy całe życie. Raz chciałem sobie zrobić taki naszyjnik, tożem go rozpuścił w wodzie podczas wędrówki przez górskie jaskinie. Czaisz? Kamień rozpuścił się w wodzie! – wbrew pozorom nie brzmiał na oburzonego, a raczej jeszcze bardziej rozbawionego. Może nie do rozpuku, ale no. Otrzepał się lekko, rzucając lekko Czajce kamień do łap.
Orientuj się, hy – mrugnął do samca, samemu się podnosząc leniwie i rozciągając łapy. – I nie wkładaj go może do wody, nie? Być może nigdy więcej na siebie nie wpadniemy! To by była niezła szkoda, a kto ci zrobi inny, lepszy od takiego, prosto od takiego eksperta jak ja? – westchnął krótko, nadal z lekkim uśmiechem, rzucając rajskiemu pogodne spojrzenie.

Co do kamienia – nie wyglądał na takiego, co to by się rozpuścił w wodzie. Była na nim za to całkiem niezła, choć nie perfekcyjna kopia znaku, który ujrzał chwilę temu. Co tu można rzec więcej? Kamień jak kamień. Kto by się nim przejmował.

Ślad Chmur

Licznik słów: 280
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Pojedynki wygrane: 2 || Przegrane: 7 || Remisy: 1 || W tym przegrane w pierwszej turze: 3

Odnośnie adrenaliny: Trans Bitewny często podczas walk wpada w bitewny szał. Nie przeszkadza mu ból i uwielbia ryzyko. Rany z adrenaliny można dawać z powodu nadwyrężania ciała i jeśli robi coś niestandardowego, dopasować do jego ataku/obrony. Na pewno nie wykonuje zbyt precyzyjnych ruchów, skupiając się na byciu szybkim i/lub widowiskowym, więc jestem otwarta na równie kreatywne rany B) + często narzeka na delikatne nadgarstki.

[PEŁNY BRZUCH] – 3/4 pożywienia wymaganego do sytości. Leczony dostaje bonus już od min. ilości ziół.
[ADRENALINA] – dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka.
[TWARDY JAK DIAMENT] – stałe -1 ST do rzutów na Wytrzymałość.
[NIEULĘKŁY] – smok ma pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze


#89cff0 – mowa, #ecc8bc – mentalki
Ślad Chmur
Łowca Słońca
Prawdziwy Ptak
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2023, 15:48
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 21
Rasa: Rajski x Drzewny
Opiekun: Wiqru, K'aspikuna
Mistrz: K'aspikuna

Polana

Post autor: Ślad Chmur »

A: S: 1| W: 1| Z: 5| M: 2| P: 3| A: 1
U: L,Pł,A,O,W,MO,MA,MP,Kż,Prs: 1| B,Śl: 2| Skr: 3
Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Bystrooki; Opiekun
    Hm, chyba nie wyjaśniłem sprawy dostatecznie jasno. Myślałem że sam się zorientuje po jakości jego wykonania (i fakcie, że został machnięty na szybko), że nie miał mi służyć nie wiadomo jak długo; najwyraźniej trzeba było wyjaśnić to jaśniej. Ale przynajmniej dowiedziałem się czegoś o kamieniach – na taki rozpuszczający się nie trafiłem.
    Złapałem rzucony kamień i zacząłem oglądać ryt. Całkiem niezły. Nie doskonały, ale dobry; faktycznie coś potrafił. Trochę praktyki i pewnie odwzorowałby go bezbłędnie. Ne jego poradę o niewkładaniu do wody skinąłem głową.
    —
No no, faktycznie ładnie ci wyszedł. Widać, że się na tym znasz. Na jakim jeszcze rzemiośle się znasz? — powiedziałem, obracając kamień w łapie. Podrzuciłem go raz lub dwa i schowałem do torby.

Trans Bitewny

Licznik słów: 126
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Boski Ulubieniec
Szczęściarz
1 sukces zamiast niepowodzenia raz na 2 tygodnie
Następne użycie: 24.04.2024

Bystrooki
trzy razy na miesiąc +1 sukces do Percepcji

Opiekun
stałe -2 ST do wszystkich akcji kompanów. Kompani mają +1 turę na polowaniu


Wisnu (żubr) Utulu (Kogut)
Żubrochmur (żywiołak powietrza żubr)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
U: B,L,MO,MA Skr,Śl: 1
Trans Bitewny
Wojownik Mgieł
Moldath Gargantuiczny
Wojownik Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 437
Rejestracja: 28 lut 2023, 22:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 55
Rasa: pierwotny x górski
Opiekun: Poławiacz Szczurów
Partner: Nowy Porządek

Polana

Post autor: Trans Bitewny »

A: S: 5| W: 4| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,Pł,L,MP,MO,MA,Kż,Śl,Skr,Prs: 1| O,A,W: 2
Atuty: Pełny Brzuch; Adrenalina; Twardy jak Diament; Nieulękły;
Wyszczerzył się do Czajnika. Wpierw myślał, że w narracji pojawi się co prawda rozleeegły opis kamienia, który niejako mógłby podchodzić pod swego rodzaju prowokację względem pewnych osób, aczkolwiek zrezygnował z tego wspaniałego pomysłu na rzecz normalnej fabuły. Na zadane pytanie zajrzał natomiast do swojej teczki, a kiedy przypomniał sobie, że to rzecz czysto userska, kompletnie ją schował. I to tak, jakby jej nigdy nie było! Musiał zatem przez krótką chwilę sobie przypomnieć, a jego mina wskazywała na lekkie zagubienie.
Ee. No tak. W drewnie rzeźbię. I zacząłem w kamieniu. Próbowałem też yyyy zajmować się kwiatami. Raz też zrobiłem napoja, nie? Tak zmiażdżyłem se owoce – mówiąc to, machnął łapą jak karateka – i potem ee, wrzuciłem do miski, którą wyrzeźbiłem, co nie? I mieszałem palcem. No i wyszło. Musisz kiedyś spróbować – zasugerował, przytakując głową własnym słowom.
Obejrzał rozmówcę uważniej. Hm. Wpadł mu do głowy wprost GENIALNY pomysł.
Te. Tak mnie teraz naszło. A używasz tych piór? – wskazał na te czarne na czubku głowy łowcy. Zamachał palcami w powietrzu, wyglądając trochę tak, jakby bardzo go korciło je smyrnąć łapą. Albo chwycić i pociągnąć. Albo pogłasiać.

Ślad Chmur

Licznik słów: 190
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Pojedynki wygrane: 2 || Przegrane: 7 || Remisy: 1 || W tym przegrane w pierwszej turze: 3

Odnośnie adrenaliny: Trans Bitewny często podczas walk wpada w bitewny szał. Nie przeszkadza mu ból i uwielbia ryzyko. Rany z adrenaliny można dawać z powodu nadwyrężania ciała i jeśli robi coś niestandardowego, dopasować do jego ataku/obrony. Na pewno nie wykonuje zbyt precyzyjnych ruchów, skupiając się na byciu szybkim i/lub widowiskowym, więc jestem otwarta na równie kreatywne rany B) + często narzeka na delikatne nadgarstki.

[PEŁNY BRZUCH] – 3/4 pożywienia wymaganego do sytości. Leczony dostaje bonus już od min. ilości ziół.
[ADRENALINA] – dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka.
[TWARDY JAK DIAMENT] – stałe -1 ST do rzutów na Wytrzymałość.
[NIEULĘKŁY] – smok ma pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze


#89cff0 – mowa, #ecc8bc – mentalki
Ślad Chmur
Łowca Słońca
Prawdziwy Ptak
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 14 lis 2023, 15:48
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 21
Rasa: Rajski x Drzewny
Opiekun: Wiqru, K'aspikuna
Mistrz: K'aspikuna

Polana

Post autor: Ślad Chmur »

A: S: 1| W: 1| Z: 5| M: 2| P: 3| A: 1
U: L,Pł,A,O,W,MO,MA,MP,Kż,Prs: 1| B,Śl: 2| Skr: 3
Atuty: Boski ulubieniec; Szczęściarz; Bystrooki; Opiekun
    Rzeźbienie w drewnie brzmiało ciekawie; na pewno miało większy potencjał na ładniejsze prace niż rycie w kamieniu, ale potrzeba do tego więcej cierpliwości, której nie posiadam. Zaś robienie napojów miało spory potencjał, ale najwyraźniej rozmówca jeszcze go nie odkrył...
    —
Ano, soki owocowe są naprawdę dobre. Polecam mieszankę truskawek, malin i bananów, jeśli je macie na Wolnych. Jakich owoców wtedy użyłeś? — zapytałem, nie zważając na składnię i rozmówcy. Zawsze jest to ktoś do podzielenia się jakąś wiedzą.
    Nieco się ożywiłem, kiedy wspomniał o piórach. Odsunąłem odruchowo nieznacznie głowę, jakby będąc gotowym że je chwyci z ciekawości – niektórzy lubili je łapać bez ostrzeżenia...
    —
Nie, nie używam. Są ozdobą i wyjaśnieniem czemu rodzice nazwali mnie Czajka — odpowiedziałem, przyglądając się jego ruchom. Ciekawe którym typem się okaże...

Trans Bitewny

Licznik słów: 138
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Boski Ulubieniec
Szczęściarz
1 sukces zamiast niepowodzenia raz na 2 tygodnie
Następne użycie: 24.04.2024

Bystrooki
trzy razy na miesiąc +1 sukces do Percepcji

Opiekun
stałe -2 ST do wszystkich akcji kompanów. Kompani mają +1 turę na polowaniu


Wisnu (żubr) Utulu (Kogut)
Żubrochmur (żywiołak powietrza żubr)
A: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 3| A: 1
U: B,L,MO,MA Skr,Śl: 1
Trans Bitewny
Wojownik Mgieł
Moldath Gargantuiczny
Wojownik Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 437
Rejestracja: 28 lut 2023, 22:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 55
Rasa: pierwotny x górski
Opiekun: Poławiacz Szczurów
Partner: Nowy Porządek

Polana

Post autor: Trans Bitewny »

A: S: 5| W: 4| Z: 3| M: 1| P: 1| A: 1
U: B,Pł,L,MP,MO,MA,Kż,Śl,Skr,Prs: 1| O,A,W: 2
Atuty: Pełny Brzuch; Adrenalina; Twardy jak Diament; Nieulękły;
Trans prawie prychnął na myśl, która mu przyszła do głowy. Uśmiechnął się jednak jedynie, a następnie zrobił mocno zaskoczoną minę.
Co mamy? Nany? – spoważniał nagle, przekrzywiając głowę. – Nie używałem Nanów, nie słyszałem nigdy o czymś takim. Ale za to mamy u nas takie duże, brązowawe owoce. Mają twardą skórkę i trochę się łuszczą, ale łatwo można ją oderwać. Och, i w środku są bardzo słodkie. Takie urocze kuleczki – wyjaśnił, pokazując na łapach, o co mu chodzi. I znów się przesympatycznie uśmiechnął.

Pióra natomiast, jak najbardziej postanowił chwycić, o ile nie wydostały mu się w ostatniej chwili z niemocnego uścisku.
Mhm. Aha – odparł tylko z pewnym zainteresowaniem, przyglądając się nadal piórom.

Ślad Chmur

Licznik słów: 118
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Pojedynki wygrane: 2 || Przegrane: 7 || Remisy: 1 || W tym przegrane w pierwszej turze: 3

Odnośnie adrenaliny: Trans Bitewny często podczas walk wpada w bitewny szał. Nie przeszkadza mu ból i uwielbia ryzyko. Rany z adrenaliny można dawać z powodu nadwyrężania ciała i jeśli robi coś niestandardowego, dopasować do jego ataku/obrony. Na pewno nie wykonuje zbyt precyzyjnych ruchów, skupiając się na byciu szybkim i/lub widowiskowym, więc jestem otwarta na równie kreatywne rany B) + często narzeka na delikatne nadgarstki.

[PEŁNY BRZUCH] – 3/4 pożywienia wymaganego do sytości. Leczony dostaje bonus już od min. ilości ziół.
[ADRENALINA] – dodatkowa kość do biegu, ataku i obrony, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka.
[TWARDY JAK DIAMENT] – stałe -1 ST do rzutów na Wytrzymałość.
[NIEULĘKŁY] – smok ma pierwszy ruch w walce, a przeciwnik ma +1 ST w pierwszej turze


#89cff0 – mowa, #ecc8bc – mentalki
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej