Szmaragdowe ustronie

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

Kravsax spojrzał w górę i napotkał na swoim wzroku nowego smoka. Niezbyt dostojnie przyczepił się do gałęzi po czym otrząsnął się z liści.
Smoczek stanął na tylnych łapkach by lepiej się przyjrzeć przybyszowi; jednak nie zainteresował go zbytnio i zechciał powrócić do rozmowy ze swoim nowym przyjacielem. Ale nie zostawi tak obcego smoka na drzewie, spytał się więc:
-Ktio to, jeśt? – Machnął łapką pokazując przybyłego.

Licznik słów: 66
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Lazurytowa Łuska
Dawna postać
Wcielenie Rozpaczy
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 230
Rejestracja: 02 kwie 2015, 20:11
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 15
Rasa: Skrajny
Opiekun: Pożeracz Księżyca Hipnotyzująca Łuska
Partner: Brak

Post autor: Lazurytowa Łuska »

A: S: 2| W:3| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
U: B,Kż,Skr,Śl,W: 1 | S,L,A,O: 2
Atuty: wytrwały
Zamruczała gardłowo mierząc niewyrośnięte pisklę ciekawskim spojrzeniem... Zwęziła powieki i powarkując delikatnie ruszyła w jego stronę. Krok smoczycy był wolny i dostojny, można powiedzieć że lekko ociężały, było w nim też coś drapieżnie niepokojącego, co u bezbronnego podlotka mogło wywołać ciarki na grzebcie. Zatrzymała się na przeciw niego i wyciągając łeb na długiej szyi poczęła go obwąchiwać, bez pardonu, popychając smoczątko nosem do tyłu. Gdy skończyła uderzyła nadgarstkami skrzydeł o ziemię a łeb dumnie wyprostowała jak gdyby nigdy nic... Rozdwojony jęzor przesunął się z wolna po wargach smoczycy. – Gdzie Twoi rodzice Cieniu? – Wymruczała kątem oka zerkając na Tygrysiego.

Licznik słów: 100
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
I am a stranger
I am an alien... Inside a structure!
Are you really gonna love me when I'm gone?
With all my thoughts...
And all my faults...
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
-Nie mam rodziciów. – Pisnął Kravsax.
Podczas obwąchiwania, zaczął śmiesznie machać przed sobą łapkami, gdyż podmuchy powietrza wywołane wąchaniem, gilgotały go całego. Odsunął się trochę i rozłożył skrzydełka. Sprawiał w ten sposób wrażenie większego. Długim ogonem trzasnął w powietrzu i wspiął się zwinnie na pobliskie drzewo. Wbijał szpon za szponem zostawiając głębokie ślady w korze. Gdy przebił się do korony, wyszukał sobie odpowiednie miejsce, w którym stykała się masa gałęzi. Zanim podszedł do tego miejsca zwolnił i nie wbijał, aż tak pazurów; nie chciał zostawiać śladów.
Doszedłszy do upragnionego miejsca, pozrywał okoliczne gałęzie z liśćmi by przykryć nimi kryjówkę. Robił to wystarczająco szybko by nikt nie zobaczył gdzież to on się chował. Poślinił także masę liści i zrzucił na siebie; stworzyły dobry kamuflaż a do tego zakryły błyszczącą linię na grzbiecie. Trwał tak aż któryś z nich spróbuje go odnaleźć. I tym razem ani atak z powietrza ani nic innego go nie zaskoczy tak nagle jak pierwszy z przybyłych. A wtedy on: wystraszy ich! Począł zacierać łapki na samą myśl o tym że wyskoczy tak nagle i znikąd na któregoś z nich.

Licznik słów: 182
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Zobaczyłem szybko lądującą smoczyce. Dopiero po chwili sie zorientowałem że to moja stara znajoma.
Ra!! – pobiegłem do samicy i ją mocno przytuliłem – Podrosłaś trochę. – powiedziałem słodziutko. Zacząłem się rozglądać za nowym cienistym towarzyszem
Nie widziałaś może gdzie ren brzdąc się zawieruszył?

Licznik słów: 44
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Oczywistooki
Dawna postać
:)
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 668
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:46
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei (matka)*, Bezchmurne Niebo (ojc
Partner: Oddech Pustyni...?

Post autor: Oczywistooki »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 1
U: W,Śl: 1| S,MP,MA,MO,Pł,L,Skr,Kż: 2| O,A,B: 3
Atuty: Zwinny; Chytry przeciwnik; Czempion; Poświęcenie
// sorki chłopaki, ale moja fabuła sama się nie dokończy xD uznajmy, że jesteśmy gdzieś daleko od siebie, dobrze? wiem, że to moja wina, że dawno nie odpisywałem ale no... wybaczcie.

– To wspaniale. Jakie jest twoje nowe imię, siostrzyczko? – Zapytał się jej po chwili z zaciekawieniem. Cały czas nie mógł opanować ogromnej radości z powodu ponownego widoku jego drugiej matki. Tak, drugiej matki. Wciąż pamięta to, jak Hipnotyzująca opiekowała się nim i bawiła się razem z nim w "stary krasnolud śpi". To chyba była najbardziej niezapomniana chwila w jego życiu, jednak niestety razem z tym wspomnieniem przypomniało mu się coś gorszego.
– Ehh... Brak mi Ariii i Cirrusa... Ciekawe, jak by świat wyglądał, gdyby nie umarli... Pamiętam dobrze czyjąś ceremonię, na której byliśmy poraz pierwszy. Kaszmir bawił się z Cirrusem... I jeszcze ta ucieczka Arii... Niezbyt dobrze już nawet pamiętam ich wygląd... To trochę... smutne. – Dowlókł jakoś tą wypowiedź do końca bez uronienia żadnej łzy. Szkoda, że już czasy pisklęce minęły...

Licznik słów: 164
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Rysunek wykonała http://harrietmilaus.deviantart.com/
Obrazek
PH: 1


Życie było fajne...


Obrazek
Lazurytowa Łuska
Dawna postać
Wcielenie Rozpaczy
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 230
Rejestracja: 02 kwie 2015, 20:11
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 15
Rasa: Skrajny
Opiekun: Pożeracz Księżyca Hipnotyzująca Łuska
Partner: Brak

Post autor: Lazurytowa Łuska »

A: S: 2| W:3| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
U: B,Kż,Skr,Śl,W: 1 | S,L,A,O: 2
Atuty: wytrwały
– Wlazł na drzewo. – Mruknęła bez przekonania. W prawdzie Kravsax, jako podlotek był całkiem szybki i zwinny, ale... Chyba trzeba by być ślepcem by, nie spostrzec tego co przed chwilą zrobił pisklak, prawda? Wzniosła łeb ku koronom drzew chcąc dokładnie zlokalizować położenie Cienistego.

Licznik słów: 44
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
I am a stranger
I am an alien... Inside a structure!
Are you really gonna love me when I'm gone?
With all my thoughts...
And all my faults...
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Popatrzyłem na nią z uśmiechem, następnie popatrzyłem na drzewo.
Gdzies ty się skitrał pisklaku? – pobiegłem w stronę drzewa i wbiegłem na niego, a raczej się wspiąłem. Na drzewie szukałem chwilę malca i go znałem. Siedział na gałęzi. Chyliłem smarkacza i zleciałem na dół
Ładnie to tak uciekać smarkaczu? – powiedziałem to z lekkim wyrzutem i zacząłem go łaskotać ile sił w łapkach

Licznik słów: 63
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Samczyk zaczął piszczeć pod wpływem gilgotek. Próbował się bronić ale to nic nie dawało. W końcu rzucił się złą rączkę co go tak męczyła i ugryzł. Po czym szybko oddalił się od tego złego smoka, warcząc. Przysiadł na ziemi i patrzył na reakcję pozostałych. Wydał jeszcze serię krótkich pisków i tak pozostał w tej pozycji.
Jego ogon, oczywiście za długi, opadł obok niego. Ten spojrzał na niego podejrzliwym wzrokiem. Przekręcił łepek, a z tym ruchem powiał wiatr przez co wydawało się że jego ogon sam się rusza. Zaczął wiec, się za nim uganiać. Już go prawie miał, już zaraz go ugryzie...

Licznik słów: 101
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Lazurytowa Łuska
Dawna postać
Wcielenie Rozpaczy
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 230
Rejestracja: 02 kwie 2015, 20:11
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 15
Rasa: Skrajny
Opiekun: Pożeracz Księżyca Hipnotyzująca Łuska
Partner: Brak

Post autor: Lazurytowa Łuska »

A: S: 2| W:3| Z: 1| I: 1| P: 1| A: 3
U: B,Kż,Skr,Śl,W: 1 | S,L,A,O: 2
Atuty: wytrwały
Obserwowała to wszystko w pozornie obojętnym milczeniu, choć uważny obserwator mógłby dojrzeć na jej pysku cień delikatnego uśmiechu. Zabawa pisklaka w ganianie za własnym ogonem przypominała jej własną, beztroską młodość u boku siostry i rodziców. Odetchnęła głęboko, psim gestem otrzepała się z pyłu, po czym podeszła do jednego z drzew. Pociągnęła się na zadnich łapach, przednie zaś opierając o szorstką korę, wbiła w nią szpony i pociągnęła nimi w dół, znacząc macierz drzewa kilkoma, długimi na pół metra sznytami. Mruknęła delikatnie, a gdy skończyła opadła szponami na ziemię i mlasnęła od niechcenia.

Licznik słów: 92
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
I am a stranger
I am an alien... Inside a structure!
Are you really gonna love me when I'm gone?
With all my thoughts...
And all my faults...
Tejfe
Dawna postać
Dawna postać
Posty: 3682
Rejestracja: 28 sie 2014, 19:23
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 0

Post autor: Tejfe »

A: S: 3| W: 2| Z: 1| M: 1| P: 1| A: 3
Możesz mi od teraz mówić jaśnie panie, Nadciągająca Wichuro.– zaśmiała się do wtóru z bratem. –Myślę, że imię mi pasuje. Zawszę robię zadymę gdziekolwiek się nie udam.– powiedziała wesoło, całkowicie zapominając, że kiedykolwiek doskwierały jej jakieś troski. Przy Oczywistym czuła się tak błogo, byliby doskonałą parą kompanów. Ona także zawsze uważała się za prawną opiekunkę Oczka i jego brata, a także wielu innych piskląt, które przyszło jej wychować. Wprawdzie miała swoje córki, ale jedną, tą ukochaną straciła, a druga no... Nie miała z Rahvik dobrych relacji. Nie mogła temu zaprzeczyć. I choć chciałaby mieć więcej piskląt, chyba nigdy nie byłaby z nimi tak związana jak z dziećmi z Życia. Wychowując je sama była jeszcze bardzo młoda i to chyba była wynikiem tego, że maluchy tak do niej lgnęły. To i fakt, że kto musiał zastąpić im matkę. Z poważną miną usłuchała zwierzeń brata. –Myślę, że nie ma co tego roztrwaniać. Najwyraźniej tak musiało być. W sumie cieszę się, że odeszli tak młodo, choć wolałabym żeby jeszcze żyli. Ale skoro to było nieuniknione to dobrze, że nie zdążyliśmy ich poznać bardziej. Wtedy żal za nimi byłby jeszcze silniejszy.– westchnęła, gdyż przez moment znowu przypomniały jej się żałoba, którą kryła i wdzięczny pyszczek Lewitacji. Nie. Na potkaniu z bratem chciała być szczęśliwa i musiała czym innym zająć myśli. –Myślę, że świat byłby z nimi bogatszy. Ale porozmawiajmy o czymś innym. Kiedy wreszcie dostaniesz rangę urwisie? A i masz na oku jakąś pannę? Chyba najwyższa pora założyć rodzinę. No chyba, że jak mój teść masz zamiar zostać starym kawalerem.

Licznik słów: 256
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Konto aktywne od 2014 do 2019, na którym prowadzone były postacie:

Tehanu – Hipnotyzująca Łuska – Nadciągająca Wichura (ze stada Życia, później Ognia) Wygląd: od Oddechu Pustyni, Wichurka i Pożeracz -rysunek Arijki

Bursztyn – Rycerski Kolec (ze stada Wody) Wygląd: od Oddechu Pustyni

Daimon – Strzaskany Kolec – Nieprawidłowy Element (ze stada Ziemi)

Tejfe – Wyśniony Kolec – Rozświetlający Cienie – Tejfe (ze stada Cienia, później Ognia) Wygląd:moje, od Miraż Snów, od Szkarłat


W 2020 została też podjęta 1 dniowa próba powrotu smokiem, który miał nazywać się Enki, ale zrezygnowałam z gry po dwóch postach.

Przygoda z SWS była wspaniałą zabawą i jest jednym z najlepszych moich wspomnień, dziękuję wszystkim za wspaniałą grę! ♥
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Patrzyłem na pisklaka, który miał nie zły ubaw. No przypominał mnie trochę w jego wieku.
Usiadłem obok ra i oparłem się o drzewo
Przypomina nas trochę. Prawda? – posłałem samiczce miły i słodki uśmiech – wspomnienia wracają?

Licznik słów: 37
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Ogon złapany. Dziwne, ale poczuł ból w ugryzieniu. Przestał szybko i przyjrzał się reszcie. Wzdychnął. Strasznie mu się nudziło. Myślał. Tyle smoków, może one coś poradzą. Przypomniał sobie że dawno nic nowego nie poznał, więc może spróbuje. Chrząknął znacząco i przemówił:
Nauczycie mnie czegoś...? Strasznie mi się nudzi. – Po czym zrobił smutną minkę. Złożył skrzydła, łapy przy sobie i czekał aż ktoś zareaguje. Chciał zabić nudę. Zabić...

Licznik słów: 68
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Popatrzyłem na pisklaka potem na Ra. Wygląda na to że sobie usnęła. Słodko, zbyt slodko wyglądała aby ją budzić. Liznąłem ją czółko i wstałem kierując sie w stronę cienistego pisklaka.
Latać umiesz pisklaku? – zapytałem niewinnym głosem patrząc mu na pysk. Przeciągiem się i czekałem na odpowiedz

Licznik słów: 47
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
Nie, jeszcze nie. – Zamyślił się – Możesz mnie nauczyć latać?
Zerknął na stojącego, a obecnie śpiącego smoka. Prychnął cicho. Śmiesznie to wygladalo. Wrócił spojrzeniem na Shiro. Kravsax'owe oczy błyszczały z podniecenia. Spytał:
Zaczynamy...?

Licznik słów: 34
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
Słodki Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1399
Rejestracja: 15 kwie 2015, 9:52
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 0
Rasa: Skrajny
Partner: Czarująca Łuska*

Post autor: Słodki Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 1| I: 2| P: 2| A: 1
U: L,B,W: 1
Nieźle sie palił do nauki i dobrze. Na moim pysku pojawił sie uśmiech
Stań w lekkim rozkroku, ugnij lekko łapki , głowę i ogon ustaw w jednej prostej linii, rozstaw skrzydła i zacznij nimi machać do póty ci nie powiem że masz przestać. Pamiętaj skrzydła maja machać w miarę szybko – wydałem mu proste polecenie i czekałem patrząc jak je wykonuje.
Katem oka widziałem śpiącą adeptke ognia. Słodko i śmiesznie wyglądała. Brakowało tylko poduszki

Licznik słów: 74
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Nie ma takiej absurdalnej rzeczy, której by smok nie zrobił, próbując nadać życiu jakiś sens

~EQ:
Jedzenie:
– Mięso: 3/4
– Owoce 0/4

Inne:
– Brak
Mechaniczne:
– Brązowy żeton (kolędy )

Avatar by Piaskowa :3
Wirtuoz Iluzji
Dawna postać
Kravsax Krwawiący
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1075
Rejestracja: 26 cze 2015, 21:14
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 63
Rasa: Drzewny
Opiekun: Czerwień Kaliny
Mistrz: Płomienisty Zdrajca [*]
Partner: Figlarna Łuska

Post autor: Wirtuoz Iluzji »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 4| P: 2| A: 1
U: Skr,Śl,M: 1| B,L,S,A,O,Kz: 2| W,MP: 3| MA,MO: 4
Atuty: Inteligentny; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Wybraniec Bogów;
//Ja się uczę latać też u Heulyn więc możesz mnie nauczyć lotu II, zależy kto mnie pierwszy doprowadzi do lotu xD//
Rozstawił łapy i lekko ugiął. Łeb powędrował razem ze złotą linią grzbietu stanowiąc idealną, prostą. Kravsax rozłożył skrzydła. Przeciął nimi pod kątem w górę powietrze i spuścił w dół silnym ruchem. Następnie znów je uniósł. Powtarzał tę sekcję; przecinał powietrze, zagarniał i w kółko. Przy każdym ruchu delikatnie podnosił się od ziemi. Podobało mu się to.

Licznik słów: 77
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Obrazek Żetoniki :3 – Złoty i Srebrny (III miejsce Konkurs X, wyróżnienie w Konkursie X), Srebrny (wygrana Popisu II)
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej